Duobėti keliai – nuostoliai gyventojams

Mazeikiškiai socialiniuose tinkluose pradejo dalintis nuotraukomis,kuriose užfiksuotos duobės – viena iš jų buvo Daukšos gatvėje.

Valdininkai dėl gatvėse padaugėjusių duobių kaltina žiemą – staigius oro temperatūros svyravimus. Gyventojai kritikos strėles nutaikė į Savivaldybę, nes dėl duobių gatvėse jie patiria nuostolių, tenka remontuoti apgadintus automobilius. Duobės nepatogumų kelia tiek miesto, tiek kaimų gyventojams.
Socialiniuose tinkluose mažeikiškiai pradėjo dalintis nuotraukomis, kur užfiksuotos atsiradusios duobės miesto gatvėse – ne kur nors šalutinėse gatvelėse, o miesto centre, bene judriausiose vietose. Vairuotojai skundžiasi, kad, įvažiavus į duobes, yra apgadinami automobiliai, kurių remontas atsieina šimtus eurų, o kur dar sugaištas laikas.
Daugelis kaltina Savivaldybę, kad ji nesiima veiksmų ir netvarko miesto gatvių. Savivaldybės tarnautojai teigia, kad duobes pradėta tvarkyti dar sausio mėnesio pabaigoje.
Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa „Santarvei“ teigė  žinantis apie mieste staiga atsiradusias duobes – taip nutinką po kiekvienos žiemos.
„Reaguojame į žmonių pranešimus ir patys su rangovais tikriname gatves. Jau sausio pabaigoje buvo pirmas išvažiavimas, po kurio su šaltu asfaltu buvo tvarkomos atsiradusios duobės“, – aiškino vedėjas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Duobėti keliai – nuostoliai gyventojams”

 1. zemaitijos 9 parašė:

  Yra ir baisesniu gatveliu automobiliams. Viena dar apvaziuoti galima, jei pamatai.

 2. Kelininkas parašė:

  Absurdas, kai duobes taiso su saltu asfaltu. Tai tas pats, kas rauksles bandytum uzlygint su pudra. Dek pudros kiek nori, bet po keliu valandu vel viskas pasimatys. Jie is to piniga sau tik darosi. Saltas asfaltas ir brangu, ir neefektyvu, tik tam kartui, kaip sakant „pridavimui“. Bet kokybiskai suremontuoti nera jokia beda ar finansine nasta, tereikia gilesne duobe iskast ir su visais pagrindo sluoksniais vietoj sutankint. O jei apsiims daugiau duobiu, tai gales ir normalaus karsto asfalto uzpilt. Tiesiog ta turi dayt specialistai kelininkai, o ne pasalpiniai ar kas ten tokiais dalykais siame mieste uzsiima.

 3. jo parašė:

  Valdziagyviai vazineja valdiskomis masinomis ir keliai jiems nerupi

 4. zemaic parašė:

  tai cia ne mazeikiai o muzeikiai kokia valdzia tokia ir gatve kiauros ir duobetos savivaldybei mandri gyvena nuosavose namuose per diena nuvaziuoja po miesta 10km ir jiems uztenka

 5. Pykstam jau kelinti metai! parašė:

  Kokie oro svyravimai??? Ne dabar duobės atsirado, mielieji! Pav., kad ir Sodų gatveje, jų niekas netvarko jau 5- eri metai! Gal reikia savivaldybėje sėdintiems daugiau pavaźinėti po kiemus????

 6. iš kaimo parašė:

  bet kokiais keliais darda kaimo gyventojai ar kas kada nors pasidomės jeigu valdžios atstovai negyvena tai keliai siaubelis

 7. bitė parašė:

  Per paskutinius metus ypač pastebėjau, kad suprastėjo Mažeikių miesto gatvių būklė, ypač Skuodo g. pasibaisėtina, kitose gatvėse staiga atsiveria gilios didelės duobės, kurios stovi keletą dienų netvarkomos, per tokias gatves automobilį žymiai dažniau reikia tvarkyti. O apie kiemus išvis nekalbu, užbarsto akmenukų tuo ir pasibaigia visas tvarkymas, arba patys gyventojai jau neapsikentę pribarsto statybinių šiukšlių, kad nors kiek užkišti. Tikriausiai valdžia gatvių tvarkymo pinigus visus išleido šviesoforams, ko pasekoje miestas dūsta nuo automobilių išmetamų teršalų.

 8. Komentatorius parašė:

  Juk viskas labai paprasta – sugadinai automobilį dėl tokios duobės, varai į servisą, o sąskaitą pateiki savivaldybei. Tiesa, įvykį turi užfiksuoti policija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto