Dvidešimtmetis užėjo į svečius ir… mirė

Pradėtas ikiteisminis tyrimas vaikino mirties priežasčiai nustatyti. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienio vakare pažįstamo asmens namuose buvo rastas negyvas dvidešimtmetis A. S.
Pirminiais duomenimis, vaikinas jau buvo vartojęs alkoholio, o užėjęs į svečius dar vaišinosi alumi. Po kurio laiko jis nuėjo į vonią, kur neaiškiomis aplinkybėmis nuvirto ir susitrenkė galvą ties ausimi.
Išėjęs iš vonios dvidešimtmetis nuėjo prigulti ir tik po kurio laiko buvo pastebėta, kad jis nebekvėpuoja.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas vaikino mirties priežasčiai nustatyti.

40 Atsakymų į “Dvidešimtmetis užėjo į svečius ir… mirė”

 1. Rienka parašė:

  Mes su Aurimu viska esam patiriu ir pikciu ir laimes… Visko buvo tarp musu bent ne taip kad vienas kita nuzudit galetume.. As tikrai jauciuosi kaltas kodel nekvieciau greitosios.. Bet jau nieko nebepakeisi..

 2. ViskaZinau,NiekoNeuzstoju. parašė:

  isakysiu savo nuomone, pazynojau Aurima , Pyzstu jo draugus, Remigijaus puses nepazystu.. ka galiu pasakyt Aurimas ir jo draugai jie tokie buvo prigers susimus tarpusavi pastovei taip budavo tai Rienka gausd i galva arba Aurimas.. Jie tarpusavi kaip mynejau pastovei pesdavos.. o kas tas Remyga draugelis koks Aurimo kad dauzytu ka jis priemete dauzydamas toki kaip Aurimas kuris apsiginti negali. Suprantu Remigijaus artimuosius kad nori padeti jam kuo labiau kad istraukti, bet tiesa yra tiesa, buvo liudininkai ar liudininkas nesvarbu.. ir viskas tuom pasakyta Remigijus stos pries teisma kas bebutu jei jis ne kaltas zmogus jis irodys savo nekaltuma.. Kaltes jausma turi jausti ir Aurimo draugai buve sale leide kazkoiam urodui dauzyt Aruima, buciau as buves ten nes labai nedaug truko kad ir as ten buciau buves buciau ta Remigiju istaskes kad apstoja toki… vienu zodziu as visa situacija zinau ir zinau istikro kas laukia.. Remigijus tems sroka nemaza uz zmogzudyste, lengvinancios aplinkybes vaikai viska,, bet kokis 8 metelius neteks jo matyt.. o Ta drauge cia kur paselus Nusiramink ir nusileisk ant zemes jei aurimas tavo vyras butu buves ir dabar butum ji palaidojus? dabar dziaukis bent pasimatymuose galesi su juo susitikt pasimatyt o aurimo nebera,.. Butu remigijus nekaltas dabar nebutu uzdarytas iki teismo.. Tai palikit ramybei tus komentarus ir visa kita nepamirskit kad tevai skaito tokius dalykus o jus cia pjaunat gryba kaip klaunai.

 3. Rienka parašė:

  tai mldc tada :)

 4. mazute parašė:

  as atsakau tau busi isnestas kojom y prieki ozy tu

 5. RIenka parašė:

  as su tavim netgi nesnekejau, kitas snekejo jei balsu neatpazisti tai zinai….

 6. mazuteas parašė:

  pats rienka man taip sakei, nueisiu kad jums ekspertize padarytu. galu gale jus pacius isnes as atsakau tau aborto lielana nepavykus

 7. RIenka parašė:

  tai jau butu senei pasodine jei ka, nei pirsto nekisiau tai…

 8. tjtjt parašė:

  krc rienka tau irgi kiek zinau gres metai nes yra biloi ipaisyta kad ir tu pisai kulai y galva ta nakti taip kad teismas susodins visus tu katrie kiso nagus prie zmogaus

 9. Rienka parašė:

  Gerai gal tu nebesvaik, nieko nezinai ir nebelok cia

 10. mazyte parašė:

  jus grinai nieko nezinot, o tu rienka vapse padusk nes pats sakei man jog viskas greitai ivyko ir kad nespejot sureguot. beje jus patys visad ta kula dauzydavot asilai jus. patys stopudovai ji ten uzvertet kai pamatet jog remyga buvo patrauktas nuo kulos ir dabaiget.

 11. Rienka parašė:

  jis mire 4 val as namuose buviau 1:30 tai as nezinau, ko jus dar norit is manes…..

 12. nelaime parašė:

  Bukit geri nebeskaudinkit tevu jiems jo labiausiai truksta o draugai ai kokie jus draugai vardan Aurimo atminimo galetumet tiesa parasyti juk jus viska matet sazines negriauzia

 13. melagiai parašė:

  as supratau tik tiek kad tiek kurie ant remigijaus visa ta suda sukiso yra bailei matosi kad jie kazko bijo nes patys kazka ta vakara dare negero mirusiajiam… tie vaikinai tiksrai neturi nei sirdies nei gedos jausmo,gaila tokiu.

 14. Rienka parašė:

  Laukit teismo ir viskas bus aisku,

 15. AS parašė:

  O tai dabar turiu durna klausima Rienka, jai nematet tai kaip galejot sakyti ateja nebemusk, ir dar vienas klausimas, kaip supratau kad buvai ne vienas tenai dar buvo zmoniu tai nesugebejot, paimti ir sulaikyti Remigijaus, o as manau kad ir jus vaikinai ten kojites esat prideja. O tas durnelis remigijus visa kalte sau prisieme, tik nesupratu kodel?

 16. Rienka parašė:

  Mes nematem kaip ji muso garsus girdedavom ateidavom sakidavom ka tu cia darai nebemusk ieini i tolete girdi vel musa…. nieka jus nezinot tiktais lot temokat nx ….

 17. nesvarbu parašė:

  Niekas nežino kaip viska sbuvo tik tie kurie buvo kartu arba tiems kuriems pasakė visą tiesa. Mes neturim teisės smerkti nei vieno nei kito žmogaus. . . Viskas kaip buvo taip. Tiesiog pagalvokime kaip skaudu mirusiojo artimiesiems ir kaip skaudu to žmogaus artimiesiems kury apkaltino …. Galėtu viską išspręsti geruoju ir viskas bus baigta nemanau kad Aurimas norėtu kad jo draugą pasodintu už tai kad pats Aurima sbuvo girtas ..;/ Viska nuspręs policija..

 18. sdf parašė:

  didziausia versija tokia kad tas amzina atelsis turejo niekam tikusius draugus kurie asilai ziurejo kaip jo drauga musa niekam tike zmones esat draugs uz drauga pastovetu o ne kad kai viskas jau per velu tada prabylat kur jus buvot tada kai jy muso mulkei!!!!

 19. Rienka parašė:

  vapse kam cia rasot laukit teismo ir viskas isaiskes, dar daugiau cia rasot nesamones ir viskas, tas kur parase ( buvau) tai tileik buk ko mum kistis dabar dar lagiau tevam skaudziau ir viskas,

 20. melagiai parašė:

  cia kur tas zmogus pasirases „AS“ sako visa tiesa cia kad jy uzmuso yra melas. as zinau sita dalyka kad visiem giminaiciams ir draugam yra skaudu todel jie taip ir sako,bet palaukit…pirma zynokit tiesa poto kazka cia smeiskite. Gedos turekite meluoti ir smeisti nekalta zmogu. jug jus nematete kaip kas buvo,kartoju pirma tiesa zynokit poto tik kazka cia rasykit ir kalbekit….

 21. Buvau :( parašė:

  Ne viena is jusu versiju neteisinga, isskyrus ta, kad ji uzmuso. Tas apie kuri ir eina kalba.

 22. AS parašė:

  O dar viena, versija. O pati ta sese ar tu matei kaip kas buvo? 1. versija tai buvo tokia, kad tas vaikinas i svecius uzejo jau ikauses ir jau sumustas, isgere dar ir nuluzo, veliau kelesi i tuoleta ir susmoku ji nunese atgal i lova ir galvojo kad knarkia o jis jau gargaliavo. 2. versija kad jis su dar keliais draugais atejo i tuos namus jau isgere ir toliau gere, tada pasisuko protelis ir jis puole ant vaiko tas vaiko tevas ji gindamas jam trenke ir jis virsdamas susitrenke galva. 3. versija kad jis su draugais atejo jau i kause i tuos namus, gere ir uzvirto ant vaiko, tevas vaiko ji numete salin ir tie kartu ateja draugai ji pradejo vanoti, kartu su tevu. Kol sis neteko samones., ir sake kad jam sonkauliai sulauzyti ir kaukole suskaldyta ir kad ji ne vanojo apie desim minuciu. Nu zodziu kas ka nugirsta ir dar savo prideda. O tiesa jai pasitvirtintu antroji versija tai as to tevo ne kiek nekaltinciau, pats taip buciau pasielges.

 23. asdf parašė:

  uzmuso ji..

 24. g*** parašė:

  Man viską papasakojo vaikino sesė. A.S primušė toks Remigijus dėl kažkokios smulkmenos. Vaikinui jau buvo daryta smegenų operacija ir jam bereikėjo smarkesnio smūgio į galvą. Tai jis ir mirė. „Santarvė“ parašė paskutinę nesamonę.

 25. AS parašė:

  As nesupratu, cia visi viska zino, ar buvote nors vienas, kai tas berniukas mire. Jai buvote ir matet viska savo akim tada rasykit, nes siaubas ir skaityti, kokiu cia veju rasot. As jau tris versijas girdejau is skirtingu zmoniu kurie ten nebuvo ir visos skirtingos ir visos manau vejai. Jus pries rusasydami pagalvokite apie to berniuko tevus ir to zmogaus kuris kaltinamas yra drauge ir vaikus.

 26. nesvARBU parašė:

  jam ne 20, jam 19 ,mastykit lodariai ka rasot.

 27. melas visas ant vieno zmogaus parašė:

  na kas cia zino ta tiesa pasakykit neslepkit? noriu tiesos jug visas melas antvieno zmogaus nekaltas zmogus prisiemevisa s.. NETEISYBE!

 28. aurimas parašė:

  Blemba kokios nesamones jus cia rasot mano drauges brolis mires visa teisibe zinau ir gal nespankti cea apgailetina…

 29. . parašė:

  Santarve, turėkit gėdos vėjus rašyt..

 30. ... parašė:

  ar matet kad kazka kaltinat? kokie siu laiku zmones nieko nemate smeizia ir kaltina kitus,ir vapse kol nera ekpertizes tol niekas cia neturetu kazka rasyt,visi tik moka kaltinti kitus…

 31. pazistama parašė:

  Nebesvaikit cia komentuodami tokiu ivykiu, kuriu net nezinote ar nebuvote salia…zinot kiek jusu nesamoningi pasvaikciojimai artimiesiems sukelia isgascio…..ble turekit sazines….

 32. Nusisnekat parašė:

  Ji sumuso remigijus kuris turi du vaikus ji muse iki samones netekmo po to du draugai atsipeikejusi parvede ji ir pagulde i lova po to atsigulimo jis nebeatsikele

 33. Komentatorius parašė:

  O kaip buvo? Aš tai girdėjau, kad jis niekur nemirė, jis vis dar miega. Po to mano kaimynai girdėjo, kad jis nebuvo toj vonioj. O sugėrovas iš ketvirto aukšto girdėjo, kad jis tualete svirduliavo ir niekaip nepavyko jam kelnių užsisegti.

  Tai kaip buvo iš tikrųjų? Kas dar ką girdėjot? Ką žmonės turguje šneka?

 34. nesvaikit parašė:

  Jei nezinot kaip buvo nerasykit isvis

 35. nwm parašė:

  nusisneka!!! ji uzmuso!!

 36. Nesvarbu parašė:

  Nesamoniu nesamone

 37. nu jau.... parašė:

  …prigule ir numire—–ir dar dvidesimtmetis, jaunas zmogus, ne koks nusisirges garbingo amziaus zmogus, na jau…eikit, eikit…nenori niekas prie tyrimo nagu kisti??’? vajezau….

 38. nesvarbu parašė:

  as irgi girdejau kad ji uzmuse taigi buk mieli pirma patikrinkit inforamcija po to skelbkit

 39. re: nesvarbu parašė:

  o kad buvo? man kaip jo klasiokuj buvusiam idomu. (kazkas sake, kad uzmuse ji)

 40. nesvarbu parašė:

  Kokius cia vejus rasot? Nezinot net kas buvo ir jau i platinat? Apmaudus esat zmones!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto