Dviem vairuotojams teks atsakyti teisme

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Per ilgąjį Joninių savaitgalį mažeikiškiai policijos pareigūnai sulaikė du neblaivius vairuotojus ir jiems pradėjo ikiteisminius tyrimus, nes jų girtumas viršijo pusantros promilės.

Pirmasis neblaivus vairuotojas, kuriam nustatytas 2,39 promilės girtumas, į pareigūnų rankas įkliuvo šeštadienį, apie pusę keturių nakties, Žemaitijos gatvėje. Tokio girtumo buvo automobilį „Nissan Almera Tino“ vairavęs 43-ejų metų mažeikiškis. Be to, jis neturėjo teisės vairuoti.

Sekmadienio popietę rajone budėjęs policijos ekipažas užsuko į Kurmaičius, kur apie pusę penkių vakaro sustabdė jiems įtarimų sukėlusį automobilį „Mazda 5“. Įtarimai pasitvirtino: trisdešimtmečiui vairuotojui nustatytas 2,27 promilės girtumas.
Už šiuos nusižengimus abiem vairuotojams gresia baudos arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienų metų. Taip pat galimas ir transporto priemonių, su kuriomis buvo padarytas nusižengimas, konfiskavimas.

Kaip informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, antradienio rytą mieste vyko kelių valandų alkoholio kontrolės reidas. Penki vairuotojai buvo vartoję alkoholį, tačiau vėlesniu tikrinimu nustatyta, kad jų neblaivumas neviršijo leistinos – 0,4 promilės – ribos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto