Dviratininkai žygiu paminėjo dieną be automobilio

Nuotrauka iš klubo archyvo

Dieną be automobilio keturiasdešimties kilometrų žygiu dviračiais po rajoną paminėjo Mažeikių turistų klubo nariai.

Keliavo pusšimtis dviratininkų

Į žygį dviračiais maršrutu Mažeikiai–Tirkšliai–Spurganai–Lėlaičiai–Žemalė–Bugeniai–Geidžiai–Daubariai–Mažeikiai šeštadienio rytą, minėdami tarptautinę dieną be automobilio, susirinko beveik pusšimtis mažeikiškių.
„Į tokį žygį važiuojame jau antrus metus, žinome, kad su didele kompanija smagu keliauti, todėl ir šiemet tikimės gerų emocijų. Maršruto ilgis nekelia didelio nerimo, esame su sūnumi važiavę ir septyniasdešimties kilometrų distanciją, va tada tai skauda kojos, kai lipi laiptais“, – prieš startą kalbėjo su sūnumi į žygį išsiruošęs Arvydas Lukoševičius.
Jo žodžiais, dviratis – viena prieinamiausių sporto priemonių, be to, leidžianti pamatyti įdomiausias rajono vietas, kurių tikrai nepamatysi keliaudamas automobiliu.
„Žinojome, kad kažkur yra Daubarių piliakalnis, žinojome, kad kažkur yra partizanų bunkeris, o dabar tai išvystame savo akimis. Tai tikrai vienas malonumas. O žiemą dviratį pakeičia slidės“, – dalijosi įspūdžiais mažeikiškis.

Incidentų neužfiksuota

Mažeikių turistų klubo vadovė Gražina Tamašauskienė informavo, kad žygio metu traumų nė vienas dalyvis nepatyrė, didesnių incidentų ir su technika nekilo.
„Esame susižavėję savo rajono apylinkėmis, daug sustojimų buvo. Galiu vardyti ir vardyti – Geidžių akmuo, Žemalės parkas, Lėlaičių koplyčia ir panašiai. Daugelis prisipažino žinoję apie šias vietas, tačiau tik šio žygio metu jas aplankė ir patyrė, kad nėra tas mūsų rajonas toks pilkas“, – pastebėjo klubo vadovė.
Anot G. Tamašauskienės, turistams planų dar daug – kelionė dviračiais po Kuršių neriją, Šauklių riedulyno aplankymas, žygis po Latviją. Viskas priklausys nuo rudens oro sąlygų.

One Reply to “Dviratininkai žygiu paminėjo dieną be automobilio”

  1. apas parašė:

    Fotografas galejo duoti komanda susispausti,tada nuotrauka butu kompaktiskesne ir veidai didesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto