Dviratininkams – kroso ir rogainingo varžybos

Autoriaus nuotr.

Sekmadienį Mažeikių turistų klubas dviračių mėgėjams surengė kroso ir rogainingo varžybas. Šiemet dalyvauti jose susirinko apie 40 dviratininkų nuo 6 iki 56 metų.

Nauja rungtis

Jauniausiems dviračių mėgėjams nuo 6 iki 15 metų reikėjo važiuoti krosą, o nuo 16 ir vyresniems šiemet vietoj jau pabodusio kroso pasiūlytas pirmą kartą Mažeikiuose vykstantis rogainingas – tai komandinės varžybos, reikalaujančios planuoti maršrutą ir orientuotis vietovėje tarp kontrolinių punktų naudojantis tos vietovės žemėlapiu.
Kroso varžybose dalyvavo devyniolika jaunųjų dviratininkų, o naujovę – rogainingą išbandė dešimt komandų po du žmones. Jos buvo vertinamos trimis kategorijomis: moterų, vyrų ir mišrioje.

Važiavo skirtingą atstumą

Kroso varžybų dalyviai suskirstyti į penkias kategorijas: 6-7, 8-9, 10-11, 12-13 ir 14-15 metų. Kiekvieno amžiaus tarpsnio kroso dalyviai važiavo skirtingo nuotolio trasa.
Važiavusieji krosą prie finišo linijos pasirodė gana greitai, o pirmieji rogainingo rungtyje dalyvavusieji dviratininkai, kurių suminis važiavimo atstumas buvo apie 38 kilometrus, finišavo po dviejų valandų.

Plačiau apie dviratininkų varžybas ir jų nugalėtojus skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Autoriaus nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto