„Dzūkijos taurėje“ – mažeikiškių medaliai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Simne vyko tradicinis štangos spaudimo be specialios aprangos turnyras „Dzūkijos taurė 2018“, kur kartu su lietuviais varžėsi ir Baltarusijos atstovai.

Į varžybas vyko ir mažeikiškiai, kurie puikiai pasirodė prieš savaitę mūsų mieste vykusiame štangos spaudimo su specialia apranga čempionate.
Moterų komandinėje įskaitoje nugalėjo mūsų miesto atstovės, kurios šiame turnyre iškovojo tris apdovanojimus. Antrus metus iš eilės turnyro nugalėtoja tapo Jurgita Strazdauskienė, išspaudusi 90 kilogramų, antrą vietą savo svorio kategorijoje užėmė Ramunė Vainauskytė, kuri tapo absoliučia nugalėtoja jaunių grupėje, trečia liko Laura Kleponytė.
Vyrų komandinėje įskaitoje, nusileidę Kuršėnų atstovams, mažeikiškiai iškovojo antros vietos prizą. Prieš savaitę tapę šalies čempionais ir šiame turnyre Kęstutis Milkintis ir Nerijus Strazdauskas triumfavo savo svorių kategorijose: Kęstutis išspaudė 205 kilogramus, o Nerijus – 230 kilogramų. Antrąsias vietas, pasiekę meistrų rezultatus, užėmė Martynas Kryžius ir Mindaugas Valeiša, trečias liko jo keturiolikmetis sūnus Eimantas.
Metus štangos spaudikai užbaigs tradiciniu jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ savo svorio spaudimo turnyru, kuriame netrūks ir kitų, netradicinių rungčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto