„Eglutės“ ugdytiniai deklamavo eiles

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių lopšelyje-darželyje ,,Eglutė“ pirmą kartą organizuotas šventinis rytmetys ,,Augame kartu su eilėraščiu“. Organizuodami šį renginį pedagogai siekė, kad būtų puoselėjama lietuvių poetų kūryba, lavinamas vaikų estetinis skonis, atmintis, kad vaikas, deklamuodamas eilėraštį, patirtų dvasinį pakilimą, kūrybos, improvizacijos džiaugsmą.
Renginyje dalyvavo vaikai iš visų grupių, net ugdytinė Austėja iš ankstyvojo amžiaus grupės. Pasiklausyti skambaus žodžio susirinko pedagogai, vaikai, tėvai, darželio darbuotojai bei visi, kurie yra neabejingi poezijai. Į šį renginį atvyko ir geros mūsų draugės – Mažeikių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojos Sigita Repšytė ir Jūratė Grikpėdienė.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jaukioje ir draugiškoje aplinkoje mūsų ugdytiniai deklamavo lietuvių poetų eilėraščius apie pavasarį, gimtinę, gamtą. Smagu buvo išgirsti eilėraščių žemaičių tarme. Kiekvienas eilėraštis skambėjo nuoširdžiai, nuotaikingai. Vaikai stengėsi perteikti eilėraščio nuotaiką, mintį.
Viešnios iš Mažeikių viešosios bibliotekos pasidžiaugė vaikų kūrybiniais gebėjimais, improvizacijomis. Vaikams buvo padovanotos knygutės, jie kartu su auklėtojomis, tėveliais pakviesti apsilankyti atnaujintoje bibliotekoje.
Margarita JASINSKIENĖ
Pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto