Egzaminas – smūgis šalies demografijai! ***Su Balandžio 1-ąja!***

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nenumatytame Seimo posėdyje tarp kitų klausimų šiandien svarstomas projektas išvis atsisakyti baigiamųjų brandos egzaminų.
Šį siūlymą parengė Seimo narių grupė, nagrinėjanti šalies demografines problemas.

Parlamentarai akcentuoja, kad ankstyvoje jaunystėje patiriami stresai ypač veikia lytines funkcijas – tai gali būti viena iš mažėjančio šalies gyventojų gimstamumo priežasčių.
Kadangi Lietuva, kaip ir visa Europa, sparčiai sensta, ieškoma būdų suvaldyti demografinę situaciją.
Mažinti ankstyvųjų stresų poveikį – vienas iš siūlymų, kuriuos pagrindė JAV atlikti bandymai. Jų rezultatai parodė, kad ilgalaikis stresas, kurį jaunimas patiria nuo lytinės brandos iki 21 metų, gali sumažinti lytinę potenciją ir vaisingumą ar net pakeisti lytinę orientaciją.

4 Atsakymai į “Egzaminas – smūgis šalies demografijai! ***Su Balandžio 1-ąja!***”

 1. Sandra Ubėlaitė parašė:

  O kodėl ne? Pasižiūrėkit kiek nusižudo prieš egzaminus Lietuvoje.

 2. to Jadzei parašė:

  tik Suomijoj mokiniai suskirstyti į atskirus lygius ir, jei mokinys nepajėgus mokytis aukštesniu lygiu, tai ir nesiveržia ten, o mūsų bet koks beraštis, knygos į rankas nepaimąs, per pamokas nepaleidžiantis telefono, į aukštąją pretenduoja ir tikisi, kad per egzaminus šventa dvasia proto įkrės.
  Beje, Islandijoje taip pat nėra egzaminų, bet po kažkiek klasių kiekvienas privalo įsigyti profesiją ir tik tada siekia aukštesniojo mokslo.

 3. Jadzė parašė:

  Čia pokštas? Čia Lietuvos realybė. Nuo tokios pasenusios ir kvailos švietimo sistemos nukenčia ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Reikia imti pavyzdį iš Suomijos, kuri seniausiai atsisakiusi brandos egzaminų ir didžiuojasi turėdama geriausią švietimo sistemą pasaulyje, kasmet išleisdama į pasaulį SVEIKŲ įvairių srities specialistų.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Koks šaunus balandžio 1-osios pokštas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto