Eismo dalyviai: girti ir be pažymėjimų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį „tradiciškai“ į policijos pareigūnų rankas pateko keturi neblaivūs eismo dalyviai. Vienam iš jų gresia daug didesni nei piniginė bauda nemalonumui –  automobilio, kuris priklauso bendrovei, konfiskavimas.

Girtas – antrąkart per metus

Šeštadienį apie ketvirtą valandą ryto rajono policijos patrulių ekipažas budėjo miesto prieigose – Viekšnių ir Senkelio gatvių sankryžoje. Pareigūnai pamatė artėjantį automobilį „Audi A6“ ir sustabdė dokumentams patikrinti.
Prie vairo sėdėjęs 26-erių metų E. S. pareigūnams negalėjo pateikti jokių dokumentų, o pats buvo neblaivus – alkoholio tikrintuvu jam nustatytas 3,14 promilės girtumas.
Pasiaiškinti vyriškis atsisakė, o patikrinus informaciją duomenų bazėse nustatyta, jog šis mažeikiškis per metų laikotarpį jau yra baustas už girtumą. Dabar jam gresia ir automobilio, kuris priklauso vienai mūsų rajono uždarųjų akcinių bendrovių, konfiskavimas.
Pirmą kartą E. S. neblaivus (1,76 promilės) įkliuvo šių metų birželio 27-ąją, kai vairavo motociklą. Tada jam buvo skirta penkių tūkstančių litų bauda, tačiau tai vairuotojo nepamokė.

Panaudojo specialiąsias priemones

Penktadienį trečią valandą nakties toje pat miesto dalyje, tik Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžoje, policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojančią „Opel Omega“. Vairuotojas, pastebėjęs pareigūnus, nepaisydamas reikalavimų sustoti, spruko į čia plytinčius garažų masyvus. Tik antrajam policijos ekipažui užkirtus kelią, bėglys buvo sustabdytas Geležinkelio ir M. Daukšos gatvių sankryžoje.
Vairuotojas,  35-erių metų N. G., elgėsi agresyviai, todėl jo atžvilgiu buvo panaudotos specialiosios priemonės. Jam nustatytas 2,22 promilės girtumas. Pareigūnams vyriškis teigė nestojęs dėl to, kad neturi teisės vairuoti.
Dar vienas neblaivus vairuotojas buvo pastebėtas sekmadienį apie aštuntą valandą vakaro Laisvės gatvėje.
29-erių metų V. T. , kuris sulaikytas prie „Audi 80“ vairo, nustatytas 2,08 promilės girtumas. Vairuotojo pažymėjimas jam buvo atimtas anksčiau, vyriškis nėra įvykdęs sąlygų, kurios būtinos dokumentui atgauti.
Sekmadienį M. K. Čiurlionio gatvėje administracinis protokolas surašytas dviratininkui. V. N. dviračiu važiavo neblaivus – jam nustatytas 0,52 promilės girtumas.

Susidūrė su stirna

Savaitgalį kelių policijos poskyryje užfiksuotos dvi avarijos, vienos iš kurių kaltininkas kol kas nenustatytas.
Penktadienio vakarą užfiksuotas automobilio susidūrimas su stirna kelyje Anulėnai–Tirkšliai. Automobilį „Lexus“ vairavęs Telšių rajono gyventojas R. B. nepasirinko saugaus greičio ir susidūrė su staiga į kelią išbėgusiu miško žvėrimi. Po avarijos stirna nušuoliavo, automobilis apgadintas.
Sekmadienio popietę avarija užregistruota ties Gedimino gatvės trečiuoju namu. Kol kas nenustatytos markės automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono ir kliudė šalia stovėjusį mažeikiškės automobilį „Toyota Avensis“.
Po avarijos jos kaltininkas iš įvykio vietos nuvažiavo.

2 Atsakymai į “Eismo dalyviai: girti ir be pažymėjimų”

  1. aut. sav. parašė:

    Oj patikėk.

  2. XXX parašė:

    Kazin ar patrauklus tas kuriam konfiskuos automobili.?:D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto