Eismo sąlygos sudėtingos, vairuotojai kol kas atsargūs

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono keliai eismo sąlygų valstybinės reikšmės kelių žemėlapiuose pažymėti rusva spalva, tai reiškia, kad visuose keliuose yra slidžių ruožų.
Kol kas mažeikiškiai vairuotojai yra atsargūs, įskaitinių avarijų dėl sudėtingesnių eismo sąlygų rajone nekilo. Automobilio susidūrimas su miško žvėrimi baigėsi be didelių pasekmių.

Susidūrė su stirna

Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Alfonsas Meškys informavo, kad per pirmąsias tris savaitės dienas Mažeikiuose eismo įvykių, susijusių su blogomis važiavimo sąlygomis, nebuvo.
„Nors eismo sąlygos ir sudėtingos, tačiau avarijų kol kas neregistruojame. Tai tikrai gera situacija, lyginant su kitais rajonais. Nes per radijo ryšį girdime pranešimus, kad apsivertė lengvasis automobilis, nuo kelio nuvažiavo sunkiasvoris transportas…“ – kalbėjo pareigūnas.
Antradienį mūsų rajone buvo užregistruota viena avarija – automobilis susidūrė su stirna.

Būtina važiuoti atsargiai

Per pirmąsias tris šios savaitės dienas šalies keliuose, esant sudėtingoms eismo sąlygoms, policijos pareigūnai užregistravo, pirminiais duomenimis, pirmadienį – 49 eismo įvykius, antradienį – 58, trečiadienį – 87 eismo įvykius.
Pareigūnai tokiomis sąlygomis pataria vairuotojams važiuoti tik saugiu, o ne leistinu greičiu, jį lėtinti prieš pėsčiųjų perėjas ir sankryžas.
Patariama nelenkti, neįsitikinus, kad tai galima padaryti saugiai, kad jūsų automobilis netrukdys kitų transporto priemonių vairuotojams. Taip pat labai svarbu – laikytis saugaus atstumo iki kitos transporto priemonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto