Eismo saugumo kontrolės prioritetai nesikeičia

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policija informavo apie sausį vykusias ir vyksiančias prevencines priemones. Be iš anksto paskelbtų reidų, rajono keliuose galimi ir papildomi patikrinimai.

});

Sulaikė neblaivius

Lietuvos kelių policijos tarnyba paskelbė apie septynias prevencines priemones, dvi iš jų vyko pirmosiomis sausio dienomis.

Pirmą sausio savaitę šalyje buvo tikrinami pėstieji ir dviračių vairuotojai, policija stebėjo, ar tamsiu paros metu jie naudoja matomumą gerinančias saugos priemones – atšvaitus, šviečiančius žibintus, ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais.
Šios prevencinės priemonės metu mūsų rajone policijos pareigūnai sulaikė ir nubaudė vieną neblaivų dviratininką bei vieną pėsčiąjį, kuris tamsiu paros metu ėjo be šviesą atspindinčios liemenės ir atšvaito.
Tikrindami transporto priemonių vairuotojų blaivumą, mažeikiškiai pareigūnai sulaikė vieną neblaivų vairuotoją ir pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Vyks ir papildomi reidai

Abi šios prevencinės priemonės, kuriomis siekiama užtikrinti eismo saugumą keliuose, sausį bus kartojamos.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto