Epidemiologinė situacija prastėja, per savaitę – aštuoni COVID-19 ligos protrūkiai

Nuotr. iš SAM archyvo

Rajone, kaip ir visoje šalyje, klostosi nerimą kelianti situacija: auga COVID-19 susirgimų skaičius, daugėja ligos protrūkių, jie fiksuojami ir ugdymo įstaigose.
Praėjusią savaitę Mažeikių rajone registruoti aštuoni COVID-19 ligos protrūkiai. Naujų susirgimų skaičius jau perkopė šimtą atvejų per savaitę.

Rodikliai prastėja

Statistikos departamento pirmadienio duomenimis, COVID-19 sirgo 161 rajono gyventojas. Per savaitę registruoti 105 nauji ligos atvejai. Septynių dienų paros susirgimų vidurkis – 15 – yra dvigubai didesnis nei prieš tai buvusią savaitę.
Gerokai šoktelėjo ir pagrindinis sergamumo rodiklis: naujų atvejų, per 14 dienų tenkančių 100 tūkst. gyventojų, skaičius jau siekia 309,1. Jis yra vos ne šimtu didesnis, nei buvo ankstesnę savaitę. Naujų atvejų savaitinis pokytis – 83,9 proc.
Didėja ir teigiamų tyrimų dalis. Praėjusią savaitę testuota šiek tiek daugiau nei pusantro tūkstančio rajono gyventojų, 8 proc. nustatyta koronaviruso infekcija.

Registruoti protrūkiai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamento duomenimis, praėjusią savaitę Mažeikių rajone registruoti aštuoni COVID-19 ligos protrūkiai: gamybos srityje, grožio paslaugų, stacionarių socialinių paslaugų, viešosios tvarkos ir apsaugos veiklos, asmens sveikatos priežiūros įstaigų srityse bei trijose mūsų savivaldybės ugdymo įstaigose.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Epidemiologinė situacija prastėja, per savaitę – aštuoni COVID-19 ligos protrūkiai”

 1. vip parašė:

  Nuo vėžio,širdies ligų daug daugiau žmonių miršta laiku negavę pagalbos.O čia antri metai triedžiate su tuo savo covidu.Rudenį esant temperatūros svyravimams,daug kas paprasčiausiai peršala ,sloguoja,gal ir temperatūros turi.Aišku visažiniai šundaktariai dėl statistikos ir ES pašalpos būtinai pripiešia coroną.

  1. Tam vipui parašė:

   Taip ir bus ir tęsis dar neaišku, kiek laiko, kol bus ativakserių ir nesilakančių taisyklių, negerbiančių kitų, kvailai protestuojančių prieš virusą, kuris dėl to tik džiūgauja ir mutuoja. Taip, rudenį daug kas peršala , yra ir kitų virusų, bet Covidas nustatomas išskirtinai testu, niekas nieko nepripaišinėja, yra patvirtinama laboratorijos. Tai kad, nustatoma daug vėžio atvejų, irgi tada netikėkit, juk vėžys irgi patvirtinamas tik išskirtinai laboratoriškai.

 2. mažeikietė parašė:

  Į darželius neatsakingi tėvai veda sloguojančius ,kosinčius vaikus. Į mokyklą eina vaikai ,kurių mama namuose serga covidu. Prie ko tai veda ?

 3. Y parašė:

  To ir reikėjo tikėtis,vaikai snargliuodami su kovidais į mokyklą ateina

 4. nuomonė parašė:

  Tegul dar kokią tūkstantinę šventę organizuoja, galės dar padejuoti, kad daugėja susirgimų…Iki Mažeikių šventės reikėjo galvoti, dabar nereikėtų dejuoti, kad daugėja susirgimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto