„Ereliai“ neišbrenda iš pralaimėjimų

Nacionalinėje krepšinio lygoje „Erelių“ ekipai tęsiasi pralaimėjimų ruožas – savaitgalį nusileista tiek praėjusio sezono lygos čempionei, tiek lygos debiutantei.

Dešimtosiose savo rungtynėse mažeikiškiai išvykoje Marijampolėje susitiko su vietos „Sūduva-Mantinga“. Po pirmojo kėlinio trimis taškais priekyje buvo mažeikiškiai, po antrojo tokią pat persvarą jau turėjo marijampoliečiai – 37:34.
Trečiajame kėlinyje jų persvara išaugo iki devynių taškų, tačiau viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje, kai komandas skyrė tik du taškai. Lemiamomis rungtynių akimirkomis mažeikiškių gynėjas sužingsniavo, varžovai įmetė abi baudas ir „Ereliai“ turėjo pripažinti čempionų pranašumą rezultatu 78:83.
Mūsų ekipoje 19 taškų pelnė komandoje debiutavęs Rokas Stankevičius, 13 taškų pridėjo Augustinas Venckus, 10 – Mantvydas Staniulis.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “„Ereliai“ neišbrenda iš pralaimėjimų”

1. Gana to cirko parašė:

Rudi turek savigarbos. Pripazink kad tavo traukinys nuvaziavo. Leisk dirbti tiems kas nusimano. Dabar atrodai kaip visiskas nevykelis. Geda ziureti i savo miesto komandos puvima.

2. ohoho parašė:

Rudis tai prirudijes prie trenerio kedes… Pasmerkta jau atrodo sita komandele, kol nebus dideliu pokyciu.

3. Miestieciams parašė:

7 pralaimejimai is eilutes. Gal gana tyciotis is musu miesto. Petrulevicius dinges, treneriui psichinis priepolis.
    Zaidejai bijo zaisti,nes treneris tik bliauna kaip isprotejes,o ne aiskina kaip zaisti. Visiskas BARDAKAS!