„Ereliai“ nepapildė taškų sąskaitos

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį „Erelių“ krepšinio komanda į savo sąskaitą įsirašė dar du pralaimėjimus, o „SM-Dubgirio“ krepšininkai šventė įtikinamą pergalę.

Ketvirtadienį eilinėse Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse namuose „Ereliai“ susitiko su Kauno „Žalgirio“ dubleriais ir pirmąją rungtynių pusę nuo jų atsiliko tik puse žingsnio: po pirmojo kėlinio kauniečiai buvo priekyje rezultatu 22:19, po antrojo – 37:35.
Trečiajame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai spurtavo, išsiveržė į priekį rezultatu 56:44 ir, nors ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai šį skirtumą sumažino iki šešių taškų, pergalės mažeikiškių varžovai jau nebeišleido iš rankų: rungtynes laimėjo rezultatu 78:63. Mūsų ekipai 21 tašką pelnė Haroldas Saprykinas, po 11 taškų įmetė Ignas Daukšys ir Ignas Fiodorovas.
Vienintelėse savaitgalį Regionų krepšinio lygos rungtynėse Mažeikių „SM-Dubgiris“ namuose susitiko su Šiaulių „Saulės“ krepšininkais ir iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 79:45.