„Ereliai“ triumfavo Klaipėdoje

Antrajame Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybių rate ketvirtadienį Mažeikių „Ereliai“ pergale baigė trejų rungtynių ciklą su pirmaujančiomis lygos ekipomis.

Iškovojo pergalę svečiuose

Ketvirtadienį Klaipėdoje mažeikiškiai susikovė su ketvirtoje vietoje žengiančiu vietos „Neptūnu-Akvaservis“.
Rungtynės su šia komanda vyko permainingai – po pirmojo kėlinio priekyje šešių taškų skirtumu buvo aikštės šeimininkai, po antrojo, sėkmingai sužaidę atkarpą rezultatu 15:7, septyniais taškais (rezultatas 46:39) jau pirmavo „Ereliai“.
Trečiajame kėlinyje mūsų ekipa persvarą padidino dviem taškais, o rungtynių pabaigoje klaipėdiečiai skirtumą buvo sumažinę iki trijų, tačiau šį kartą mūsų ekipa jau iš savo rankų nepaleido iniciatyvos ir iškovojo pergalę rezultatu 78:72.
Mūsų ekipai pergalingose rungtynėse 22 taškius pelnė tik antras rungtynes mūsų ekipos sudėtyje žaidęs 202 cm ūgio puolėjas Mogga Lado, 16 taškų įmetė Rokas Stankevičius, 14 – Jameelas Tayloras.

Neramina rungtynių pabaigos

Per pastarąsias trejas lygos rungtynes „Ereliai“ žaidė su trimis komandomis iš pirmaujančio lygos ketvertuko. Pirmoje vietoje esantiems „Telšiams“ pralaimėjo penkiais, trečioje vietoje esančiai „Šilutei“ – šešiais taškais.
„Iš trejų rungtynių galėjome laimėti dvejas, gaila, kad paleidome telšiškius. Su klaipėdiečiais gerai gynėmės ir laimėjome, nors daug taškų neįmetėme, bet juk ir žaidėme prieš geriausiai lygoje besiginančią jauną, ambicingą komandą.
Džiugu, kad gerai prie komandos prisijungė M. Lado, kuris pirmose rungtynėse atkovojo tik vieną, o ketvirtadienį – jau devynis kamuolius bei gerai žaidė gynyboje prieš patyrusį sportininką Vytautą Šarakauską.
Nerimą kelia tai, kad protingai ir ramiai nesužaidžiame rungtynių pabaigų, kai pirmaujame – kažkur skubame, metame nereikalingus metimus. Į tai bus atkreiptas dėmesys“, – rungtynes komentavo komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.