„Ereliams“ – apmaudžios nesėkmės

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

„Erelių“ krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje patyrė dvi apmaudžias nesėkmes ir užima priešpaskutinę turnyrinės lentelės vietą. O štai Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujantys Sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo įtikinamą pergalę.

Penktadienį namuose mažeikiškiai susitiko su pirmenybių lydere Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir po dviejų kėlinių nuo varžovų atsiliko 11 taškų skirtumu rezultatu 27:38. Mažeikiškiai surado savyje jėgų ir ketvirtajame kėlinyje skirtumą sumažino iki keturių taškų, o, likus 20 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, skirtumas buvo tik vienas taškas. Vis dėlto rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie iškovojo jau 20-ąją pergalę rezultatu 68:65. Mūsų komandai šiose rungtynėse Haroldas Saprykinas pelnė 18, Kvintonas Kempbelas (Quintonas Campbellas) – 14 taškų.
Ne mažiau intrigos buvo ir šeštadienio rungtynėse Šilutėje, kur mažeikiškiai nuo trečiojo kėlinio vidurio liko be vyriausiojo trenerio Augenijaus Vaškio, kuris už 2 technines pražangas buvo išvarytas iš aikštės.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “„Ereliams“ – apmaudžios nesėkmės”