„Ereliams“ vis dar pritrūksta sėkmės

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ kol kas lieka be pergalių – namuose pralaimėta Molėtų „Ežerūnui-Atletui“.
Didžiąją rungtynių Mažeikiuose dalį pranašumą išlaikė svečiai – po pirmo kėlinio jie pirmavo dviejų taškų skirtumu, po antro skirtumas siekė 12 taškų, po trečio rezultatas buvo 63:55 „Ežerūno-Atleto“ naudai.
Ketvirto kėlinio pabaigoje, likus žaisti vos daugiau kaip dvi minutes, mūsų ekipa išlygino rezultatą. Tačiau vėliau padarė kelias klaidas ir svečiai pelnė penkis taškus. Pratęsimą galėję lemti du tolimi mažeikiškių metimai tikslo nepasiekė, tad pralaimėta rezultatu 73:77.
Po 18 taškų mūsų ekipai pelnė Augustinas Venckus ir Ernestas Naruševičius.
Šią savaitę „Ereliai“ turėjo žaisti dvejas rungtynes: su Šilalės „Lūšies“ ekipa ir Vilkaviškio „Perlu“, tačiau dėl koronaviruso rizikos NKL nusprendė apriboti komandų tarpusavio sąlytį, tad rungtyniauti galinčios ekipos per savaitę sužais tik po vieną mačą.
Mažeikiškiai šeštadienį priims krepšininkus iš Vilkaviškio, o ketvirtadienio varžybos su Šilalės „Lūšies“ ekipa nukeliamos į gruodžio mėnesį.

One Reply to “„Ereliams“ vis dar pritrūksta sėkmės”