„Erelių“ pergalių dar teks palaukti

Nacionalinės krepšinio lygos startas „Ereliams“ kol kas džiaugsmo neatnešė – ji lieka viena iš penkių lygos komandų, nepatyrusių nė vienos pergalės.

Lėmė klaidos

Mažeikių „Ereliai“ Nacionalinėje krepšinio lygoje patyrė antrąją nesėkmę. Jie ketvirtadienį namuose susitiko su „Gargždų“ ekipa ir nusileido jai rezultatu 71:82. Tai antroji „Gargždų“ komandos pergalė šiose pirmenybėse.
Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką, tačiau taikliau atakavę svečiai visą laiką buvo priekyje – po pirmojo kėlinio jų persvara buvo trys taškai, po antrojo jie pirmavo keturiais taškais.
Trečiajame kėlinyje mūsų ekipos bėdos tęsėsi: žaidėjai darė klaidas, nespėdavo apsiginti, o gargždiškių tritaškiai buvo taiklūs, jie spurtavo. Šio kėlinio pabaigoje komandas skyrė keturiolika taškų.
Ketvirtajame kėlinyje mūsų ekipa dar bandė gelbėti padėtį. Likus kiek daugiau kaip minutei iki rungtynių pabaigos, ekipas skyrė tik septyni taškai, mūsų krepšininkai savo rankose turėjo kamuolį, tačiau padarytos dvi klaidos, gargždiškiai surengė dvi greitas atakas ir skirtumas vėl tapo dviženkliu.
„Ereliams“ 18 taškų pelnė Augustinas Venckus, 13 taškų pridėjo Ernestas Naruševičius, 11 – Benjamin Ayre, 10 – Andrius Gaidys.