„Erelių“ sąskaitoje – penkios pergalės iš eilės

Penktąją pergalę per pastarąsias penkerias žaistas rungtynes iškovojo „Erelių“ krepšinio komanda: ketvirtadienį ji namuose rezultatu 79:73 palaužė turnyrinės lentelės kaimynus Palangos „Kuršius“. Ši pergalė leido mažeikiškiams Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse pakilti į devintą vietą.

Šiose rungtynėse visus tris kėlinius priekyje buvo svečiai – po pirmojo jie pirmavo šešių, po antrojo – net vienuolikos taškų skirtumu, tik trečiojo kėlinio pabaigoje šį skirtumą mažeikiškiams pavyko sumažinti iki penkių.
Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau kaip minutei, palangiškiai buvo priekyje vienu tašku, tačiau sėkmingai sužaista atkarpa leido „Ereliams“ iškovoti pergalę. Mūsų ekipai šiose rungtynėse 25 taškus pelnė Mogga Lado, Rokas Stankevičius pridėjo 20, Augustinas Venckus – 12 taškų.
„Buvome iškėlę užduotį „išjungti“ iš žaidimo jų įžaidėją Aidą Viskontą, mums tai pavyko – žaidėjas padarė dešimt klaidų. Po ilgosios pertraukos per antrąją žaidimo pusę pelnėme 47 taškus, varžovams leidome įmesti tik trisdešimt. Visa tai ir lėmė pergalę“, – sakė komandos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Paskutines šiais metais rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje „Ereliai“ žais sekmadienį Vilniuje, jų varžovais bus vietos „Perlas“.