ES lėšomis bus įgyvendinta per trisdešimt projektų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mūsų rajone iki 2020 metų planuojama įgyvendinti trisdešimt du projektus, finansuojamus Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Kol kas įgyvendintas tik vienas – pėsčiųjų tilto statyba per geležinkelį.

Savivaldybės tarybai buvo pristatyta informacija dėl 2014–2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų įsisavinimo mūsų rajone. Ją pateikusi Savivaldybės administracijos Strateginio vystymo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė apžvelgė kiekvieną planuojamą įgyvendinti projektą, apibūdino, kokioje stadijoje jis šiuo metu yra.
Iš viso pagal dvidešimt penkias priemones numatyta įgyvendinti trisdešimt du projektus. Pirmasis ir kol kas vienintelis realizuotas – prieš porą mėnesių pradėjęs veikti pėsčiųjų viadukas per miesto geležinkelį.
Dar vieną – neseniai Savivaldybės tarybos patvirtintą Darnaus judumo mieste planą – tikimasi užbaigti šiais metais. O kiti projektai vertinami arba agentūrose, arba regiono taryboje, teikiamos paraiškos dėl jų finansavimo, kt.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “ES lėšomis bus įgyvendinta per trisdešimt projektų”

 1. Joo parašė:

  Tie projektai kaškokie labai jau neracionalūs.Ką daro tą su didelių brikų.Pradedant keliais.Peršasi mintis ,kad tik prikept tų projektų.Įsisavint bapkes,o toliau nors dangus griūvą.

 2. Rolandas parašė:

  Tas žmogelis su karučiu šiemet,o greičiausiai kitamet užbaigs šį projektą ir pradės naują-arenos pamatų kasimą. Ten būs įlgalaikis projektas.

 3. joo parašė:

  ka jie sapalioja apie 32 projektus,jei tik per tris metus vos viena padare,ir pridave??????

 4. Tai va parašė:

  Jau pinigėliai baigėsi.Projekto darbai tik prasidėjo, o skirtos lėšos jau išdalintos „atkatams“ ir saviems rangovams iš Vilniaus. Saviškiams neleido vikdyti projekto, nes kaip čia iš vietiniu paimsi „atkatą“, o dabar rangovai iš Vilniaus be problemų atseikėjo sutarta sumą kam reikia ir va darbai pradėti, bet numatytų finansų
  jau nebėra. Todėl ir kruta vienas kitas žmogelis, taigi vaizdo reikia.

 5. jo,jo parašė:

  ir per kiek laiko tas žmogelis su karučiu įgyvendins tą projektą. Vieną dieną einant pro šalį mačiau ,kad vienas plyteles su šepečiu šlavė,dabar kitas su karučiu smėlį veža…ir vis po vieną žmogelį…Juk imtų komandą darytų ,padarytų ir taškas…Ar čia jau nebėra kam bedirbti? Kol vieną galą sutvarkys, kitas bus jau nugriuvęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto