Etapo nugalėtojas – mažeikiškis

Arnoldas Domeika. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiuose sekmadienį vyko trečiasis Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės etapas, kuris prie stalų sutraukė apie keturiasdešimt dalyvių iš Vakarų Lietuvos regiono, dėl etapo nugalėtojų vardų kovojo ir keturi Latvijos stalo tenisininkai.

Po dvikovų pogrupiuose bei atkrentamųjų varžybų į etapo finalą pateko ir dėl jo nugalėtojo vardo kovojo vienas stipriausių šalies stalo tenisininkų – mažeikiškis Arnoldas Domeika bei išvakarėse šalies jaunimo čempiono titulą iškovojęs šiaulietis Benas Skirmantas.
Didelės intrigos nebuvo – Arnoldas nugalėjo rezultatu 3:0 ir iškovojo etapo nugalėtojo vardą.
Dviejuose taurės etapuose mažeikiškis taip pat iškopė į finalą – pirmajame etape jis liko ketvirtas, o antrajame tapo nugalėtoju.
Dvikovoje dėl trečiosios vietos susikovė mažeikiškis Tonetas Domeika ir Mažeikių „Vijurko“ komandai šalies aukščiausios lygos pirmenybėse atstovaujantis joniškietis Romualdas Franckaitis. Rezultatu 3:0 pergalę šventė mūsų miesto atstovas.
Ketvirtasis taurės etapas vyks kovo viduryje, o finalas, kuriame varžysis aštuoni geriausius rezultatus etapuose parodę sportininkai, vyks balandį.

2 Atsakymai į “Etapo nugalėtojas – mažeikiškis”

  1. tenisas parašė:

    saunuoliai broliai!!! pirma ir trecia vietos tai labai geras rezultatas,sekmes toliau!!!

  2. Mokytoja parašė:

    Šaunuolis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto