Etikos komisija apsiribojo politiko svarstymu

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Į Savivaldybės tarybos Etikos komisiją kreipėsi Tarybos narė ir opozicijos lyderė Lina Rimkienė, jos kreipimasis – „dėl sisteminio Tarybos nario Petro Kekio vykdomų melavimų, garbės ir orumo žeminimo bei draudžiamo persekiojimo opozicijos lyderės atžvilgiu“.
Komisija, susipažinusi su posėdžių protokolais, išklausiusi garso įrašą, P. Kekio pasiaiškinimą, komisijos narių nuomones, nutarė apsiriboti svarstymu.

L. Rimkienė komisijos prašė nustatyti, ar Tarybos narys supainiojo viešuosius ir privačius interesus, atsisakydamas nusišalinti diskutuojant apie „Mažeikių vandenis“ Antikorupcijos komisijos posėdžio metu.
Opozicijos lyderė taip pat prašė pareikalauti P. Kekio viešai atsiprašyti už jos garbės ir orumo įžeidimą kovo 30 dieną vykusio Tarybos posėdžio metu (politikas komentavo jos išvaizdos pasikeitimus – B. R.).
„Santarvė“ jau rašė, kad Antikorupcijos komisija yra pradėjusi svarstyti anoniminį gyventojų pranešimą „dėl galimai Tarybos narės L. Rimkienės nusikalstamos korupcinės veiklos“.
L. Rimkienė teigė, kad tokio prašymo, kuriame nenurodyta nė vieno korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos požymio, komisija neturėtų nagrinėti. Opozicijos lyderė yra kreipusis į Šiaulių apygardos prokuratūrą, prašydama įvertinti, ar tame anoniminiame prašyme yra nusikalstamai veikai būdingų bruožų.
Etikos komisijos ji prašė pareikalauti P. Kekio atsiprašyti už jos garbės ir orumo įžeidimą, paskelbiant viešai taip pavadintą pranešimą.
Priminsime, kad, L. Rimkienei pasitraukus iš Antikorupcijos komisijos pirmininko posto, komisijos darbą organizuoja pavaduotojas P. Kekys.

4 Atsakymai į “Etikos komisija apsiribojo politiko svarstymu”

 1. mazeikiske parašė:

  Tiek p.Kekys tiek p.Macijauskiene turetu pailseti ir uzleisti vietas jaunesniems, norintiems tobuleti

 2. Kuriozas parašė:

  ner zmogystos rajone kuri visus labiau smeistu kaip linute ir dar ji bando reikalauti kad jos atsiprasytu. Kaip ten su tautinias rubais uz kiek jie buvo isnuimoti,pati musa pati rekia,virs naglumo.

 3. patarimas parašė:

  Pietka eik tu į pensiją ir nebejuokink žmonių

 4. JEIGU KĄ parašė:

  Rimkienė pati nesilaikydama garbės ir orumo nuostatų pradeda reikalauti to paties.Juokiasi puodas,kad dugnas juodas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto