Etikos komisija mažeikiškių politikų pažeidimų neįžvelgė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Savivaldybės tarybos Etikos komisija, išnagrinėjusi Tarybos narės Daivos Šideikienės skundą, nutarė nepradėti tyrimo mero Antano Tenio ir Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto  pirmininkės Laimos Nagienės atžvilgiu.
Komisija neįžvelgė kaltų dėl neįvykusio komiteto posėdžio. Tuo labiau kad tokie dalykai – vienetiniai.

Kreipėsi į etikos sargus

D. Šideikienė į Etikos komisiją kreipėsi rugpjūčio mėnesį, prašydama išnagrinėti skundą ir nustatyti, ar meras A. Tenys ir komiteto pirmininkė L.Nagienė savo veikimu nepažeidė Tarybos veiklos reglamento ir Valstybės politikų elgesio kodekso, jos neinformuodami apie praėjusių metų gruodžio mėnesio 16 dieną neįvyksiantį Ekonomikos komiteto posėdį.
Posėdis neįvyko dėl to, kad nebuvo kvorumo. Iš vienuolikos komiteto narių susirinko tik penki, tarp jų – ir D. Šideikienė.
Tarybos narė priminė, kad pagal Mažeikių rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentą, jeigu Tarybos narys negali atvykti į posėdį, apie tai raštu arba kitais būdais turi pranešti merui arba posėdžio organizatoriui ne vėliau kaip prieš dvi dienas, nurodydamas priežastį.
„Paaiškėjus, kad nebus kvorumo, posėdžio organizatorius paskiria kitą datą ir informuoja Tarybos narius bei paskelbia spaudoje ir Savivaldybės interneto svetainėje“, – Reglamentą cituoja Tarybos narė, pridurdama, kad tik atvykusi į posėdį ji sužinojo apie tai, kad jis neįvyks.
D. Šideikienė įsitikinusi, kad meras arba posėdžio organizatorė L. Nagienė apie tai turėjo informuoti iš anksto. Nes ir Vietos savivaldos įstatyme nurodoma, kad meras koordinuoja Savivaldybės Tarybos komitetų ir komisijų darbą.

Apie tai, ką išsiaiškino Etikos komisija, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Etikos komisija mažeikiškių politikų pažeidimų neįžvelgė”

  1. :-) parašė:

    Šideikienė kaip nevalomas tualetas – nuolat aplinkui smarvę skleidžia:-) Kai žmogus nesugeba dirbti nieko rimto, tai ir belieka, kaip žmonės sako, „šudi..tis“. Ir tokia personažė pretenduoja tapti miesto mere. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Žmogui aiškiai kažkas su psichika negerai.

  2. Ir vel ta parašė:

    ta moteriske bludineja ir nesupranta elementariu dalyku?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto