Etikos komisija mero elgesio nesvarstys

Savivaldybės meras Antanas Tenys. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškis Virginijus Sungaila dėl degalinės Žemaitijos gatvėje statytojos – UAB „Circle K Lietuva“ – įsipareigojimų nevykdymo kaltina Savivaldybės merą Antaną Tenį, teigdamas, kad šis tinkamai neprižiūri sutarties, sudarytos tarp degalinę valdančios bendrovės ir Savivaldybės, įgyvendinimo.
Vasario mėnesį Savivaldybės Etikos komisija, išsiaiškinusi situaciją, mero elgesyje Etikos kodekso bei su juo susijusių įstatymų pažeidimų neįžvelgė.
Po kurio laiko Etikos komisija gavo pakartotinį V. Sungailos skundą dėl mero elgesio, susijusį su degalinės statytojų sutarties vykdymu.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Etikos komisija mero elgesio nesvarstys”

 1. taip Mažeikiams geriau parašė:

  Mažeikiai matyt tokių merų ir nusipelnę. Dėl p.sungailos indėlio Mažeikiams:ypatingai didelis,ypač vandens sunaudojamo kiekio ,,taupymu“,skaitlingu mažėjimu.Jis pats geriau žino.

 2. Jonas parašė:

  Pagal sutartį tuometinė „Lietuva Statoil“ (dabar „Circle K Lietuva“) įsipareigojo iki degalinės statybos Žemaitijos gatvėje eksploatacijos pradžios savo sąskaita atlikti visus darbus, numatytus sutarties prieduose. „Circle K Lietuva“ atstovai tvirtino, kad bus įgyvendinti visi prieš 16 metų prisiimti įsipareigojimai Savivaldybei bei miesto gyventojams. Bet kam juos įgyvendinti , kai Mažeikių meras yra A.Tenys , o administracijos direktorius nepakeičiamasis B. Kryžius. Degalinė veikia , o numatyti darbai sutarties prieduose pakeičiami pinigų suma, kurie, jei nebus galima pasisavinti, tikriausiai bus panaudoti Laižuvos gyvenvietės gerbūviui gerinti , o degalinės skleidžiamais teršalais turės kvėpuoti Mažeikių miesto Pavasario ir aplinkinių gatvių gyventojai . L.Rimkienė būtų buvusi geresnė merė, bet išsirinkote A.Tenį ,tai teks kvėpuoti teršalais. Tai rezultatas to, kai balsuojama negalvojant, kas bus, kai miesto meras bus buvęs “komunistas” .

 3. To Lilijai parašė:

  Pati klausi „ką gero yra nuveikęs miesto labui p.Sungaila “ pati ir atsakai .Jei nesupratai , tai paaiškinsiu , pirkdamas alkoholinius gėrimus jis pildė LR biudžetą. Dalis pinigų iš biudžeto atiteko ir Mažeikių miestui.

 4. To Rolandui parašė:

  Meras rūpinosi tik verslininkų interesais , o Pavasario g. gyventojai jam mažiausiai rūpėjo .Statybos inspekcija, išdavusi leidimą degalinės eksploatacijai, teigia, kad tik Savivaldybės administracija galėjusi užkirsti tam kelią, tačiau jos atstovas net nesiteikė atvykti, kai valstybinei komisijai objektas buvo atiduodamas vertinti.

 5. Lilija parašė:

  p.Sungailai reikėtų slėptis ,ką gero yra nuveikęs miesto labui , ,kaip skundų rašymas.Dirbęs kaži kiek yra ,man atrodo pensijos tikrai nėra užsidirbęs.Anksčiau kai alų ir degtinę leisdavo prekiauti kioskeliuose ir gerokai ankščiau nei dabar ,tai pagrindinis klientas nuo ankstaus ryto būdavo Žemaitijos g.kioskelyje.Pabrinkusios smegenėlės nuo svaigalų.Ko norėti.

 6. Rolandas parašė:

  Pritariu Bugiui . Iš tos pačios operos… Landsbergis su Vagnorium ardė kolūkius,o meras ne vietoje pastatė Mažeikiuose degalinę.

 7. Bugis parašė:

  Įdomu ar tas skundėjas sveiko proto?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto