Etikos komisijai vadovaus tas pats politikas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje buvo sudaryta Etikos komisija. Devynių narių komisijai vadovaus ir praėjusią kadenciją šias pareigas ėjęs konservatorius Sigitas Kaktys.

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Etikos komisija sudaryta valstybės politikų elgesio, kuriuo pažeidžiami šalies Valstybės politikų elgesio kodekse nustatyti valstybės politikų elgesio principai ir nuostatos, tyrimui atlikti.
Pagal Vietos savivaldos įstatymą, komisijos pirmininko postas priklauso Tarybos mažumai, tai yra opozicijai. Šią kadenciją jai priklauso šeši Tarybos nariai.
Ne mažiau kaip kaip 1/3 komisijos narių turi sudaryti gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovai. Seniūnaičių sueiga į ją delegavo Rimą Daugėlienę, Sedos seniūnijos Dagių seniūnaitijos seniūnaitę,
Vaidą Kazakevičienę, Mažeikių miesto Gabijos seniūnaitijos seniūnaitę, ir Renatą Vindašienę,  Sedos seniūnijos „Dvaro“ seniūnaitijos seniūnaitę.

3 Atsakymai į “Etikos komisijai vadovaus tas pats politikas”

  1. Ona parašė:

    tas zmogus – pardave visus Mazeikius uz viena lita ir dabar kalbes apie etika!? kysininkas!

  2. zemaitis :) parašė:

    ne nu graziausiai :) kaktys ir etika cia isvis tie du zodziai i viena sakini nedera :) o cia vadovas :))))) nebejuokinkit voveriu :)

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    Nieko gero nelaukiu iš šio vadovo.. galėjo būti kitas. Suprantama,nėra iš ko rinktis? Bet mums mažeikiečiams reikia sąžiningų vadovų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto