Etikos komisijoje įsiplieskė konfliktas

K. Bartkevičius (kairėje) ir V. Sungaila dėl kilusio konflikto kaltino vienas kitą. Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Dėl Etikos komisijoje kilusio incidento su mažeikiškiu Virginijumi Sungaila vicemeras Kęstutis Bartkevičius neatmeta galimybės kreiptis į teismą. Šitokiu būdu yra bandęs savivaldos instituciją ginti buvęs meras Vilhelmas Džiugelis. Valdžios vyrų poelgius lyg per didinamąjį stiklą stebintis ir juos skunduose fiksuojantis mažeikiškis teigia, kad jam ruošiamasi užkirsti kelią į rinkimus – tada į savivaldos, dabar – į Seimo.

Nepriėmė sutartu laiku

V. Sungaila Savivaldybės tarybos Etikos komisijai vicemerą K. Bartkevičių apskundė po to, kai šis mažeikiškio nepriėmė sutartu laiku. Esą po dvidešimties minučių jis supratęs, kad nebėra tikslo laukti, nes iš sekretorės išgirdęs neva vicemeras laukia savo bičiulio.
Mažeikiškio nuomone, vicemeras turėtų taip savo laiką suplanuoti, kad lankytojams nereikėtų laukti.
„O jeigu be eilės priimamas bičiulis, reikėjo bent įspėti, kad ateičiau vėliau“, – pridūrė jis.
V. Sungaila pageidavo, kad Etikos komisija įspėtų vicemerą, jog visi žmonės pagal Konstituciją yra lygūs ir bičiuliai negali būti priimami be eilės.
„Jeigu šiandien komisija pasiektų, kad jums būtų paskirtas konkretus laikas, tai komisija beveik atliktų savo darbą“, – replikavo komisijos pirmininkas Sigitas Kaktys, prisipažinęs, kad įsijautęs į Sungailos toną.

Pylėsi pamokymai ir įžeidinėjimai

K. Bartkevičius papriekaištavo komisijai. Esą tokius prašymus apie vicemero nepadorumą nederėtų priiminėti.
„Atleiskite, pirmininke, už tokį įžūlumą, bet tai provokaciniai dalykai, nė vieno nesu atstūmęs, išvaręs. Priimu ir kitomis dienomis, sėdžiu ir po darbo, jei reikia“, – į S. Kaktį kreipėsi vicemeras.
Į posėdį iškviesta sekretorė taip pat patikino, kad patekti pas rajono vadovus problemų nesą.
K. Bartkevičius jokios tragedijos neįžvelgė, kad priėmimo tenka palaukti. Esą, jei žmogui reikia pagalbos, ateina ir kantriai laukia.
„Ten, kur kampe sėdi. Jūs galėtumėte palaukti, kiek žinau, nesate ypatingai darbštus žmogus (Sungaila niekur nedirba – B.R.), tai pusė valandos šen ar ten…“ – politikas nukreipė žvilgsnį į Sungailą ir apsimetė jo pavardę prisiminęs, tik pažvelgęs į raštą.
V. Sungaila supykdė toks vicemero elgesys.
„Kas tu toks esi, Bartkevičiau, kad aš turiu tavęs laukti? Tėvas, motina, vaikai mano? – pykčio neslėpė vyras. – Tu esi pareigūnas ir tu pažeidei įstatymą. Pasiskaityk savo priesaiką. O kai susitiksime, aš su tavimi pasišnekėsiu.“
Jis vicemerui mestelėjo ne vieną kaltinimą: dėl Psichikos sveikatos centro statybos, dėl Strazdelio gatvės, dėl neišmokėtų atlyginimų ukrainiečių futbolininkams ir kitų, pašaliniams iš užuominų ne visai suprantamų dalykų.
Kliuvo K. Bartkevičiui ir už tai, kad K. Sungaila buvo atleistas  iš darbo „Mažeikių vandenyse“.

Kaltino vienas kitą

Vicemeras K. Bartkevičius, su „Santarve“ kalbėdamas apie incidentą, svarstė, kad galbūt Sungaila  jį išprovokavęs specialiai.
„Jam, matyt, reikia kažkokio objekto. Buvo meras, dabar mane pasirinko“, – sakė politikas, prisiminęs V. Sungailos ir buvusio mero Vilhelmo Džiugelio konfliktą.
Vicemeras teigė ketinąs tartis su teisininkais, kad jie įvertintų Etikos komisijos posėdyje jų pokalbį.  Jis neatmetė galimybės kreiptis į teismą.
„Taip negali pulti, kaltinti. Tai išsišokimas ne kaip prieš žmogų, bet kaip pareigūną, instituciją. Šaukti taip oficialioje terpėje, negerbiant kitų posėdžio dalyvių. Tai prasilenkia su bet kokia etika“, – samprotavo pašnekovas.
V. Sungaila dėl konflikto su K. Bartkevičiumi išsakė savo pamąstymus.
„Pavardės kitos, bet veikimo metodai tie patys. Bandoma užkirsti kelią, kad aš neičiau į Seimą. Taip pat buvo prieš praėjusius savivaldybės rinkimus“, – teigė vyras, prisiminęs savo konfliktus  su buvusiu meru Vilhelmu Džiugeliu.
Mažeikiškio teigimu, jis, užsirašęs į priėmimą pas vicemerą K. Bartkevičių, buvo numatęs  tokį atvejį: kad jo nenorės priimti. Dėl to po Sungailos pas vicemerą užsiregistravusi ir Tarybos narė D. Šideikienė – kaip atsarginį variantą, kad savo laiką atiduotų Sungailai.
Prisimindamas tą dieną, V. Sungaila įžvelgė juodąsias technologijas. Esą, kai K. Bartkevičius išgirdęs, jog Tarybos narė atiduota savo priėmimui skirtą  laiką, suskubo išsikviesti savo bičiulį, nes taip norėjęs išvengti nepatogių V. Sungailos klausimų.

Mažeikiškis buvo išteisintas

V. Sungaila „Santarvei“ teigė iš politikų girdėjęs apie vicemero ketinimus kreiptis į teismą. Esą nieko  keisto, kad valdžios vyrai taip bando atsikratyti nepatogių eilinių mažeikiškių. Jam tai jau yra tekę patirti 2010 metais. Tuomet į teismą kreipėsi meras V. Džiugelis, darbo kabinete V. Sungailos pavadintas „politiniu pederastu“.
Mažeikių apylinkės teismas konstatavo, kad kaltinamasis V. Džiugelį, tuo metu vykdžiusį mero pareigas, įžeidė, pažemino ir įskaudino. Dėl to nukentėjusiajam buvo priteista neturtinė vieno tūkstančio litų žala, kurios įžeistas meras ir prašė.
Tokį teismo sprendimą V. Sungaila apskundė Šiaulių apygardos teismui, pastarasis mažeikiškį išteisino. Panašų scenarijų mažeikiškis prognozavo ir šį kartą.

Sulaukiama daugiausia  skundų

Ne paslaptis, kad V. Sungaila ir D. Šideikienė valdininkams ir politikams ištampo nemažai nervų. Neatsitiktinai valdininkai juos praminė etatiniais skundų rašytojais.
Būtent šių mažeikiškių skundų daugiausia sulaukia Etikos ir Antikorupcijos komisijos.
Praėjusią savaitę Etikos komisijos posėdyje taip pat buvo svarstytas ne vienas jų skundas. Į mažeikiškių akiratį papuolė ne tik  K. Bartkevičius, bet ir Tarybos nariai: Paulius Auryla, Ingrida Braziulienė, Laimutė Kačerauskienė, Romas Venclovas, bei Savivaldybės meras Antanas Tenys.
V. Sungaila „Santarvei“ teigė, kad savo skundais, raštais, paklausimais jie padeda valdininkams dirbti, nes parodo klaidas, kurios kartais galbūt ir yra ištaisomos. Esą antradienį vicemeras jį jau priėmęs laiku ir pokalbis vykęs pakankamai ramiai.
„Jeigu būtų daugiau viešumo, ir klausimų, nepasitenkinimo būtų mažiau. Jei Tarybos posėdžiai transliuojami per internetą, valdančioji koalicija tariasi už uždarų durų. Kokie ten vyksta slapti susitarimai?“– retoriškai klausė V. Sungaila.

Apsiribota svarstymu

Politikus stebina, kad V. Sungaila kapstosi senuose įvykiuose – esą toks aktyvumas susijęs su rinkimais į Seimą.
Pavyzdžiui, mažeikiškis prašė įvertinti, ar 2010 metais gruodžio mėnesį vykusiame Tarybos posėdyje A. Tenys nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje, nenusišalindamas nuo klausimo svarstymo, kai buvo tvirtinamos kultūros centrų kategorijos. (Politiko žmona dirba Laižuvos kultūros centro Auksūdžio kultūrinio darbo organizatore). „Nemanau, kad sumaišiau interesus, nes sprendimas jokios įtakos neturėjo žmonos atlyginimui“,– Etikos komisijai aiškinosi meras.
Tai patvirtino ir Savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė.
„Atlyginimus nustatome pagal bendrą visoms biudžetinėms įstaigoms Vyriausybės nutarimą, ten yra lentelės, koeficientai“, – teigė vedėja.
Komisija nusižengimo neįžvelgė, apsiribojo tik svarstymu.
V. Sungailos manymu, nusišalinti turėjusi ir Ingrida Braziulienė, kai praėjusiais metais Taryba tvirtino mero ir pavaduotojų pareiginės algos koeficientus, esą merą ir Tarybos narę sieja giminystės ryšiai.
„Pagal Viešųjų ir privačiųjų interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymą, meras yra man visiškai svetimas žmogus, nėra artimas žmogus, jis yra mano uošvės vyras. Bet mes neturime jokių giminystės ryšių, kadangi mano vyras jam yra ne sūnus“, – nuo galimo interesų konflikto gynėsi Tarybos narė.
Mažeikiškis prisipažino, kad vis tiek kreipsis į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją, „kad būtų viskas tiksliai išaiškinta“.

Patarė būti atidesniems

P. Auryla ir L. Kačerauskienė buvo kaltinami dėl to, kad dalyvavo svarstant sprendimo projektą dėl atlyginimų švietimo įstaigų vadovams nustatymo.  Politikas dirba Viekšnių gimnazijoje mokytoju, o Tarybos narės duktė – Vytauto Klovos muzikos mokykloje.
Etikos komisijos nuomone, Tarybos nariai nenusižengė įstatymams, nes buvo tvirtinami koeficientai pagal Vyriausybės nutarimą, nepateikiant alternatyvos. Vis dėlto komisijos pirmininkas S. Kaktys politikams patarė būti atidesniems, kad nekiltų prielaidų konfliktams, įtarimams. Jo teigimu, galbūt svarstant klausimus, kurie yra šiek tiek susiję su artimaisiais, Tarybos nariai galėtų ir nedalyvauti.
Beje, panašiai mažeikiškiams aiškino ir metų pradžioje seminarą Mažeikiuose vedę Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos atstovai. Pavyzdžiui, uošviai į artimųjų žmonių kategoriją neįrašyti, tačiau svečiai patarė politikams vadovautis nuojauta, kada balsavimas ir už jiems palankius sprendimus gali sukelti prielaidas įtarimams.

Balsavo ne už save

Tarybos narei D. Šideikienei pro akis nepraslydo, kaip kolega R. Venclovas Tarybos posėdyje  balsavo už bendrapartietę L. Kačerauskienę. Nei vienas, nei kitas šito neneigė.
„Gal ir nereikėtų balsuoti. Atsiprašau. Bet aš nematau, kad būčiau padaręs nusikaltimą, tik įvykdžiau Kačerauskienės prašymą“, – teisinosi politikas.
Tarybos narė paaiškino pati paprašiusi šito, nes ji pristačiusi tribūnoje klausimą ir nespėjusi grįžti per balsavimui nustatytą laiką.
„Jei būtų paspausta ne taip, būčiau užprotestavusi. Viskas buvo gerai, ekrane rezultatus mačiau“, – teigė L. Kačerauskienė.
P. Auryla siūlė vadovautis teisinėje bazėje taikoma sveika logika.
„Jei žmogus išvažiavęs ir kažkas už jį dirba, tvirtina dokumentus, tai blogai. Dabar žmogus buvo toje patalpoje ir norėjo, kad būtų išreikšta jo valia. Jei pats pristatė, jautrus tas klausimas jam“, – samprotavo Tarybos narys.
Etikos komisija pritarė ir apsiribojo svarstymu. Tačiau S. Kaktys išsakė mintį, kad reikėtų įspėti Tarybos narius, kad jie nebalsuotų vieni už kitus. Be to, buvo nutarta siūlyti tribūnoje įrengti balsavimo vietą, kad klausimą pristatantis Tarybos narys galėtų ten ir balsuoti.

40 Atsakymų į “Etikos komisijoje įsiplieskė konfliktas”

 1. Pasitikėjimas savimi... parašė:

  Psichologai ilgiausius metus stebėjo, kaip žmonės pervertina savo galimybes, pasakoja Edinburgo universiteto tyrimo vadovas Dominicas Johnsonas. Kai kurie ekspertai įsitikinę, kad per didelis pasitikėjimas savimi gali būti teigiamas dalykas. Tačiau tuo pat metu tai gali vesti prie nerealių norų, neprotingų sprendimų… Taip ir su Mazeikiu skundikais – rasytojais, kurie taikosi mus valdyti. Bet gal mes jų nusipelnėme? Savo neatsakingumu ir tingumu, nenoru pajudinti pilkąsias smegenėles. Godumu ir pavydu. Neapykanta protingesniam ir daugiau pasiekusiam.
  Taigi lai kvailumas liejasi laisvai. Lai mus valdo tik mokantys daugybos lentelę, bet neturintys sąžinės. Neaišku tik viena. Kodėl kuo toliau, tuo daugiau nirštančių dėl to, kad blogai gyvename ?!

 2. Kas i ka lygiuojasi parašė:

  Siaip jau apie Stankunaite ar Breivika irgi visi sneka. Tikri saunuoliai.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Sunsgaila saunuolis-pasieke savo-apie ji sneka, nesvarbu ka, bet sneka.
  Buvo toks Uljanovas, krauju parases auksine minti, kad valstybe gali valdyti ir valytoja.
  Visa valdzia berasciams, mirtis inteligentijai, tegyvuoja proletariato diktatura.
  Turime siandien jau papuvusius tokio auklejimo vaisius – seimo nari ir du bedarbius – ypatingaja trijule nuosprendziams skelbti ir vykdyti. Ko esame verti, tai ir turime…

 4. Komentatorius parašė:

  Aš tai ten nedirbu. Sėdžiu namuose. Man dirba kompiuteris.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Noreciau paziureti i veidus tu komentatoriu,nejaugi cia auge vyrai tiek nusirite ,kad tokias nesamones rasyti.tikiuos jus ne savivaldybeje dirbate ,jei taip tai vargas mazeikieciams.

 6. Komentatorius parašė:

  O tas songaila tai čia tas, kuris tualetą užpakalio nesugeba nusivalyti ir smirdi visas kakučiais?

 7. patarejas parašė:

  gerb. KESTUTI,
  negaliu patiketi,kad nesuprantate,jog kazkoks bezdalu gamintojas neturi kuom uzsiimti. jam nesuprantama zmoniu kalba. su tokiais reikia kalbeti ju kalba- aiskiai ir konkreciai pasiusti pas konkrecia motina. pagal amziu ir snuki sprendziu,kad rusu kalbos pradmenis jis turi.

 8. Ne karta parašė:

  buvau savivaldybeje ir tikrai nemaciau tokio „susireiksminimo“ apie kuri kalbama, t.y. rasoma. Zinoma, kad reikia susipazinti su faktais, o atsakymams irgi yra nurodyti realus terminai, kuriuos ne savivaldybes tarnautojai sugalvojo. Taip numato salies istatymai. Nemanau, kad jei Sungaila nedirba, reikia pulti ji garbinti ir zemai lenktis. Kiekvienas doras Lietuvos pilietis privalo dirbti dirbti ir taip islaikyti savo seima. Tu darbu jau atsiranda, kita vertus, kas tikrai nori, darba randa.

 9. Jorė parašė:

  Savivaldybės ponai tikrai yra pasikėlę ir save sureikšminę. Pabandyk paprastas mirtingasis praverti jų duris. Net nesudėtingas klausimas nėra sprendžiamas tuoj pat: nėra laiko, reikia susipažinti su faktais, atsakysime per mėnesį ir t.t. O atsakymai formalūs. Dėl žmogelio pirštas nejudinamas…
  Sungaila nedirba, bet jis toks pat Lietuvos pilietis ir p.Bartkevičius jį turėjo priimti laiku.

 10. Stebina parašė:

  tokie agresyvus atsakymai, bet gal labai stebetis neverta, nes zeme pasieke magnetine audra, kuri tesis iki sekmadienio. Matyt jautresnes psichikos zmogeliams ar tiems, kuriems pradeda vaidentis pradeda kilti ivairus vaizdiniai ir izvelgiami priesai ten kur ju tikrai nera?! Todel jie savivaldybeje visur ir mato tarakonus, kuriuos rengiasi dauzyti slepetemis…

 11. jo parašė:

  teko lankytis savivaldybeje,maciau ten ne viena tarakona slepetes verto.

 12. Kai kam parašė:

  jau vaidenasi, pradedama izvelgti net grasinimus?! Matyt ieskoma tarakonu ten kur ju nera ar ne?

 13. t parašė:

  „Man nėra svarbu, ar antradienis, ar trečiadienis, aš visada priimu žmones visokiais klausimais. Nematau tragedijos, kai reikia palaukti 10 ar 15 minučių, be to, kiek žinau, nesate labai darbštus žmogus, tai pusę valandos šen ar ten… – sakė K. Bartkevičius. – Gyventojai, kuriems tikrai reikia valdžios pagalbos, ateina, kantriai laukia ir sulaukia. Tokių provokacinių prašymų komisija neturėtų priiminėti. Nė vieno žmogaus nesu atstūmęs, išvaręs ar pasakęs ne. Jei reikia, sėdim ir prieš darbą, ir po darbo.“ „Būdas Žemaičių“
  Pusė valandos , tai 3×10 minučių arba 2×15 minučių- tai kiek reikia laukti K. Bartkevičiaus? „Jei reikia, sėdim ir prieš darbą, ir po darbo“ – sakė K. Bartkevičius . Nereikia nei prieš darbą ,nei po darbo: priimk tokiu laiku , koks yra nurodytas .“Punktualumas turi būti karalių pareiga“ ( Napoleonas).

 14. To tikra parašė:

  Siuo atveju nera uz ka ju girti, o ju uztarejams deretu kukliai patyleti, Taip jie taps ismintingesni ir ilgiau gyvens.. .Cia grasinimas???

 15. Tikra parašė:

  tiesa, kad esame ne popieriuje, bet zmoguje, bet kodel tu vadinamu popieriu-skundu srautas tik dideja? Ar tik ne turinciu pradini (pagrindini) ir vidurini, na geriausiu atveju – proftechnines ar baigto technikumo gavusiu diplomus deka? ATLEISKIT RIMTAI DIRBANTYS SU TOKIAIS DIPLOMAIS, NE JUS TURIME OMENYJE! Juk realiai mastantis zmogus nukreiptu visas savo jegas ir zinias i konkrecius darbus. Kai tu ziniu yra tik minimumas, o mastymas labai ribotas – daznai gimsta niekuo nepagristi skundai. Nors ir „“uoliai dirbama“, bet pasitvirtina tik labai nedidelis procentas taip vadinamu negeroviu. Deja tokiu musgaudziu darbas yra beprasmis, todel kad jiems truksta kvalifikacijos. Kai matysiu realius darbus, tada mastysiu kitaip. Siuo atveju nera uz ka ju girti, o ju uztarejams deretu kukliai patyleti, Taip jie taps ismintingesni ir ilgiau gyvens

 16. >manytina parašė:

  Esme ne popieriuje ,o zmoguje.Ir issilavinimas ,issilavinimui nelygus.popieriai yra spauzdinami ir uz grazias akis ir uz storas pinigines ar kumpio gabala.duok dieve ,kad visi tie taip vadinami austuju mokyklu diplomai atitiktu zinias.

 17. Manytina parašė:

  kad „“rasytojams““ tikrai laikas „nusileisti ant zemes“ ir dauguma mazeikiskiu tikrai ju nesveikina ir nesidziaugia “pilietiskais zmonemis“. Kuo toliau, tuo juokingesne atrodo ju “ VEIKLA“, kai muses tampa drambliais. Zinoma “rasytojai“ ras simtus argumentu ir toliau demonstruos savo pasiputima, arogancija ir visu reikalu ismanyma. Leiskit paklausti, kelis universitetus jie yra baige, kokius mokslo laipsnius turi, kur stazavosi???

 18. ne vaiduokliams parašė:

  Noretumet naudotis su valstybes turtu kaip su savu,daryti sau naudingus zingsnius,bet stai atsirado du pilietiski zmones kurie jums to neleidzia ir tai sveikintina,patys istatymu neismanot jei taip daznai yra prie ko prikibti,o kaltinat kitus,arba ismanot ,bet ju nepaisot.Nusileiskit ant zemes ,nes gatveje jus tokie patys zmones kaip ir dauguma.

 19. Taciau parašė:

  “vaiduokliams“ rasyti skundus nepritruksta nei laiko, nei pinigu. Taip ir vegetuoja “rasytojai“ neuzsiimdami realiu darbu, neturedami pradiniu teisiniu ziniu ir isivaizduodami, kad yra reiksmingi ir reikalingi. Idomu kada jie uzsiims realiais darbais? Metu metais tesiasi tas skundu rasymas ir neduok Dieve, jei ju “rasytoju“ nepastebesi ir neivertinsi ?! Labai protingai pastebejo p. Bartkevicius, kad vienas is “rasytoju“ nera ypatingai darbstus. Jeigu “rasytojas“ savivaldybeje jauciasi kaip namuose, nieko jam neatsitiks, jei reikes siek tiek laiko palaukti, neturetu jam karuna nuo galvos nukristi. Juk namuose “rasytojas“ irgi teikiasi palaukti kol bus isvirti pietus ir ipilta sriubos…Kita vertus jeigu jau savivaldybe virto namais, belaukdamas priemimo galetu ir realiais darbais uzsiimti, pvz. savivaldybeje grindis isplauti, dulkes nuvalyti, bent nauda butu ar ne? REKAUTI, BLASKYTIS PO SAVIVALDYBE , DEMONSTRUOTI SAVO PASIPUTIMA IR AROGANCIJA NEDERA, laikas tai suprasti.

 20. Juzis parašė:

  kaip gali būti toleruojami tokių vaiduoklių veiksmai (turiu galvoj Sungailą ir Šideikienę).Galų gale pareikalauti turėtų taryba ar kita kokia institucija jų pažymų apie jų būklę-kaip gali žmogus būti piktas ant visų….pats neturintis jokio supratimo apie jį supantį pasaulį.Mano nuomone tai jau yra ligos simptomai.Aišku, šie veikėjai randa sau pritarėjų,nes kitiems labai tai patinka kai tokios personos kelia nesąmones,bet nors vieną pasiūlymą protingą pateiktų….Nepavydžiu rajono vadovams,kai reikia eikvoti laiką ir sveikatą dėl tokių veikėjų……

 21. Pavenčių pliažas parašė:

  Sargo būdelė niokojama, gelbėtėojo nėra, vaikai maudosi itin srauniame ir giliame vandenyje. Ne visi suaugę pavojų supranta, perspėti nėra kam. Iki nelaimės – vienas žingsnis.

 22. Daiva Šideikienė parašė:

  Šiame Etikos komisijos posėdyje vicemeras K.Bartkevičius, mano nuomone, viešai demonstravo savo pasipūtimą ir aroganciją: „Ten, kur kampe sėdi. Jūs galėtumėte palaukti, kiek žinau, nesate ypatingai darbštus žmogus , tai pusė valandos šen ar ten…“

  Straipsnyje pažymima, jog ,, politikas nukreipė žvilgsnį į Sungailą ir apsimetė jo pavardę prisiminęs, tik pažvelgęs į raštą.“ Jei tai būtų buvę vieną kartą , tai gal ir sutikčiau, kad politikas,, apsimetė“ , bet ,kai
  Etikos komisijos posėdžio metu vicemerui K.Bartkevičiui mažiausiai 3 kartus reikėjo kabinti akinius ant nosies ir vis pakartotinai žiūrėti į raštą bei skaityti tik vieną pavardę , tai aš manau , kad šis vicemeras turi blogą atmintį.

  Yra žinoma,jog meras A.Tenys ir vicemeras K.Bartkevičius dažnai lankosi įvairiose ministerijose ir kitose institucijose , todėl labai įdomu, ką ir kiek šis vicemeras prisimena grįžęs iš įvairių kelionių. Vietinėje valdžioje sėdi politikas turintys prastą atmintį, tai gal todėl, Mažeikių raj. savivaldybėje vykdomiems projektams pastoviai ir trūksta – tai pinigų, tai laiko.

 23. Kada parašė:

  Songaila uzsiims realiais darbais? Verciau eitu dirbti, gatves sluoti, tada bent sokia nauda…

 24. Darius parašė:

  Ideja paremti galetu verslininku asociacija,juk jie taip pat nori ,kad butu perkama ju produkcija,pradziai uztektu reklamos,pakelese esanciuose dideliuose stenduose, su sukiu „Perku prekę Mažeikių gamintoju ir taip palaikau miestelenu darbo vietas “ ar kazko panasaus. ir lipduku ar popieriniu plakatu(autobusu stotelese) prie iejimu i mazasias parduotuveles,gydimo istaigose.o didieji PC nezinia ar palaikys sia ideja ,nes ,kad neissaukti nepasitenkinima kitu miestu gamintoju,nors sutartys pasirasytos..?..Taip pat galetu ir savivaldybe prisideti prie sios idejos skleidimo..ir jiems gerai kai biudzetas nedeficitinis.Tai atsiperkanti investicija.P.S. tikiuos si ideja bus isgirsta ir gal kas nors ja igyvendins..

 25. JANINA parašė:

  SIPATIŠKAS TAS BARTKEVIČIUS

 26. To Dariui parašė:

  Kaži ar reikia mokesčių daugiau rajono biudžetui? Vistiek žmonės nepajus, o bus nubirbinti „saviems“ per savus.

 27. to Dariui parašė:

  pritariu tavo pasiūlymui , suorganizuok savaitinę akciją , ..Perku prekę iš Mažeikių“, juk mes visko turim , pieno , duonos , daržovių, mėsos , net benzino , pakeltume rajono ekonomiką ne žodžiai ,o litais . Bet juk dauguma mūsų tik moka pilti iš tuščio į kiaurą ,o kai reiktų daryti ir neatsirastų darančių , bet pabandyti verta …

 28. Darius parašė:

  Vietoi tu barniu geriau paporinkite zmonem ,kad pirktu prekes ne tik ,kad lietuviskas ,bet Mazeikiu gamintoju pieno produktus, batona ,duona ,konditerija ,ledus,langus,baldus taip issaugodami savo miestelenam darbo vietas ir taip surinkdami daugiau mokesciu i miesto biudzeta,nuo kurio priklauso musu miesto gerbuvis..

 29. cicins parašė:

  Kristutė matyt nežino Sungailos nuopelų ir per jį Mažeikiuose balsų negaus.

 30. mažeikietis parašė:

  nu va ir atitiko kirvis kotą,jeigu Kristutė tokį partnerį pasirinko.Toks tokį susitiko ir……..rado bendrą kalbą

 31. kaimietis parašė:

  Sungailai buvo pasiūlyta neveltėdžiauti ir dirbti viešuosius darbus,bet kaip matome šlaistosi po miestą ir ieško,ko nepametęs.

 32. žinovas parašė:

  Tai jau yra kristinos partijos skyriaus mažeikuose pirmininkas. Vis dar yra

 33. Lina parašė:

  Sungaila išbirbintas iš visų partijų sąrašų ieško ko nepametęs.Dabar taikosi būti Kristutės draugeliu

 34. kam? parašė:

  Tokius niekalus rašo,kad net juokas ima

 35. jonuks parašė:

  Žemas lygis tos „Santarvės“ NUSIPEZĖJO tas Sungaila ir iš karto prirašo visą pirmą puslapį lyg,kad didesnių problemų rajone nebūtų…

 36. to klausymas parašė:

  Tai apsispresk,ar nori ,kad gintu tavo interesus ,ar nori ,kad dirbtu kaip dauguma….

 37. Klausimas parašė:

  kodėl visi vadinamieji teisybės ieškotojai nedirba, o sėdi mums ant pečių? Žinau, turbūr beginant mūsų interesus, darbui laiko nebelieka.

 38. juokauju parašė:

  su pederastais vyriskas pokalbis neimanomas

 39. Apolinaras parašė:

  kiekvienoje savivaldybėje ar Seime yra po išsišokelį. Gerai, kad yra neformalųs kontrolieriai, kurie seka negerus poilitikų darbus. Bet ir tie kontrolieriai, turi turėti padorumą ir laikytis elemenraios etikos. Šito apie mūsų „kontrolierių“ nepasakysi. Žinoma jis rengė provokaciją, jeigu ne, tai, kam užsisakyti pas kitą konfliktinę asmenybę laiką. O mūsų „kontrolierius“ Seime, tai būtų naujas anekdotas, bet tegu turi žmogus viltį.

 40. cia lietuviskas vyriskas pokalbis parašė:

  Anoks cia spektaklis,vat Rusijoj ,Ukrainoi dumose kas dedasi, tai yra i ka paziureti,kai vos ne su nasilkom isnesa :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto