Etikos sargams – politikių konfliktas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Į Etikos komisiją kreipėsi Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė dėl viešoje erdvėje pasirodžiusių Tarybos narės Linos Rimkienės ją įžeidusių komentarų, epitetų. Politikė tikino taip ginanti ne save, bet mero instituciją, pareigybę.
Jai oponuojanti Tarybos narė teigė, kad politikai yra didesnės kritikos zonoje, tad turėtų susitaikyti ir su griežtesne ar net sarkastiška nuomone.
Ir vis tik etikos sargai įpareigojo L. Rimkienę už socialiniame tinkle paskelbtą komentarą viešai atsiprašyti tokiu pat būdu, kokiu mero pavaduotoja buvo įžeista.

Savivaldybės tarybos Etikos komisija praėjusiųjų metų gruodžio mėnesį gavo du mero pavaduotojos Sigutės Bernotienės prašymus dėl Tarybos narės, opozicijos lyderės Linos Rimkienės elgesio. Tiesa, pirmasis rašytas dar praėjusių metų vasario pradžioje.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

21 Atsakymas į "Etikos sargams – politikių konfliktas"

 1. to 19 parašė:

  Jei nestovesit pasilenke ir bekelniai jusu nepadarys niekas,bet kai kito nieko nesugebi lieka tik kaltinti kazka:)

 2. >19 parašė:

  ką su Lietuva per 25 metus padarė lansbergauja ir amb gaujos išverstaskūriai,reiks dar 25m. kad grįžti į pradinį tašką.Gabiausi jau seniausiai emigravo,nes nenori toliau skęsti kartu su durnių laivu.ant kėkvieno šuns numyžto stulpo pakabinta rimkienė prieš rinkimus žadėjo aukso kalnus……..o dabar matom,kas vyksta.

 3. to 18 parašė:

  Nu tik pamanykit , buvusi pedagogė S.Bernotienė įsižeidė KAIP JAUNA PANELYTĖ dėl diskusijos metu pavartoto žodžio ,, fizrukas “ . Na tokio DIDELIO JAUTRUMO žmogus neturėtų dalyvauti politiniame gyvenime. Visas gyventojų problemas sprendžia : gamybos kaštai ir laisva rinka. ( VERSLININKAI IR BANKININKAI ) . Jau nuo senų laikų tiek mūsų mieste , tiek visoje Lietuvoje pats svarbiausias reikalas kartojasi kas 4 metai , t.y. kiekvienos partijos tikslas laimėti rinkimus , o rinkėjai ( gyventojai) yra tik priemonė tam tikslui pasiekti . Daugiau svarbesnių reikalų kaip ir nebėra.

 4. 18 parašė:

  Kuo mažiau reikšis tokios susireikšminusios žiurkės kaip rimkienė,tuo Mažeikiams bus geriau.Yra žmonių,kas bent kažką dirba miesto labui,bet tokios šiukšlės savo klykimu atitraukia nuo svarbesnių reikalų.

 5. Jonis parašė:

  Ponai tos veislines gynėjai ko jus neišvardinat visu jusu proteze turetu pareigų ?O įsikandot tos moteriskes buvusi darba ?Fizruke geriau negu anūkėlio partijos narys koki dešimt kartu ,nepazystu nei vienos nei kitos bet turint pretenzijų ateik ir pasakyk o ne uz akių ir neteisus tie siūlantys nekreipt dėmesio ,ne velnio konservai tai tokie grūdai kurie sika ant kitu o pačiu atžvilgiu išreikšta kritikai labai nepakantus O del miesto paruošimo nemačiau negaliu sprest bet visu skonis skirtingas vieniems treningai atstoja smokinga o kitiems tinka tik mėšlo mėžti

 6. wwww parašė:

  Savivaldybė —senelių prieglauda. Dievulėliau….vicemerėms laikas poilsiauti.

 7. Baltazaras parašė:

  Mano akys irgi matė neskoningai papuoštas miesto egles, tik nežinojau ,kad šiam darbui vadovavo buvusi pedagogė – ,,fizrukė “ S.Bernotienė. Manau, reikia džiaugtis ,kad ši ,,fizrukė “ pasuko į mero instituciją ir pagal savo pareigybes gavo pavadovauti miesto eglių puošimui . Geriau, tegu S. Bernotienė Etikos komisijos posėdyje auklėja M. Romerio magistrantę ( teisininkę) L.Rimkienę ir tegu teisininkė ,už diskusijos metu netinkamai pavartotą žodžį „fizrukė“, atsiprašinėja S.Bernotienės. Reikia džiaugtis, kad S.Bernotienė nebedirba ,,fizruke “ su jaunimu , o partija ,,Tvarka ir Teisingumas“ pagal jos ( S.Bernotienės) kompetencijos (ne)turėjimą pasodino ją ten , kur ji labiausiai (ne)reikalinga – nuolankiai vykdo (ne) partijos kolegų nurodymus ir nekelia jiems jokių rūpesčių. Ta ,, mero institucija“ nebus nei gražesnė , nei geresnė , nei teisingesnė ar protingesnė, kol joje dirbs sovietmečio laikų ( ne) raudonieji ir ,,fizrukė“ . Kokie ten žmonės dirba , tokia ir yra ta ,, mero institucija“.

 8. E.V. parašė:

  Šio konflikto niekas taip ir neišspręs. Todėl siūlau tokį variantą. Priešais savivaldybės esančią aikštę atlaisvinti nuo automobilių, paskelbti datą ir valandą, pranešti rajono gyventojams, kad aikštėje tiesos išsiaiškinti susitiks dvi damos kovoje be taisyklių. Toks „bušido“. Penki raundai po tris minutes. Kas nugalės – ta ir bus teisi. Nusibodo jau tie niekam jokios naudos neatnešantys konfliktai. Tik laiko gaišinimas. Suaugusios mergos. Ar ne gėda? O čia 15 minučių kovos ir viskas aišku. Ir kitiems būtų pamoka ir mums pramoga.

 9. to.... parašė:

  Ar užimamas pareigas gerbti? ar žmogų kuris užima tas pareigas bet jo paties nėra už ką gerbti?

 10. V parašė:

  Tai ir reikėjo toliau ta fizruke dirbti jei dabar gėda dėl savo menko išsilavinimo. O pavadino kaip ir yra, dėl ko atsiprašinėti? Priminkit kokius ji ten darbus nuveikė? Nieko. Tad ir nusprendė šitaip pasireklamuoti su Rimkiene pasiaiškinti viešai. TAČIAU NE JOS BURNAI ŠITAS KĄSNIS. Apsijuokė ir tiek, apjuokė ir savo pareigas deja pati o ne Rimkienė.

 11. ... parašė:

  Rimkienei turbūt labai patiktų, kad ją vietoj „teisininkės“ vadintų „pienininke“… Nesu už vicemerę, bet kūno kultūros mokytojos pareigybė kol kas yra praeitis, dabartinės užimamos pareigos kitos ir tai reikia gerbti ir su tuo susitaikyti. Aišku, Linai moteriškas pavydas, kad ji Mažeikių savivaldoje yra tik „mongolė“, o ne įtaką ir sprendimus darantis asmuo. Kiek pastebėjau, ta purvo pylimas iš Linos pusės pasipylė prieš antrą rinkimų turą ir dar nesibaigia… Tik kad tai pareina nuo partijos senelio ir anūko veiksmų (kopijavimas). Gaila, kad nėra konstruktyvaus oponavimo :(

 12. :)))) parašė:

  tai jau pamanykit – fizruke ir biurokrate pavadino, didžiausi pasaulio įžeidimai. :)))))) vicemerei siūlau nekelt bangų ir darbuotis, vietoj to, kad niekais užsiiminėt. tada gal ir nesityčios niekas :))

 13. Brolis parašė:

  Toks jausmas , kad mūsų gerbiami miesto vadovai yra kaip dievai apie kuriuos galima kalbėti tik gerai ir jie kaip Doleris turi patikti visam pasauliui

 14. Keista parašė:

  Nu rado problemą. Ar nebeturi ką veikti politikai. Kad čia jokių įžeidimų nesimato. Net nejuokinga, o pikta dėl tokių niekų kelti triukšmą.

 15. Taip parašė:

  Kiek pastebiu, kur pasirodo Lina Rimkienė, ten tik įžeidinėjimas kitų žmonių. Manau, kad nereikia pykti, gal tos jos gyvenimo tikslas ir su tuo ją sveikinu. Naujais metais linkiu nepailstamai dirbti visuomenei “ naudingą darbą“, suteikiant rajono laikraščiams pikantiškos medžiagos skaitytojams.

 16. Hm parašė:

  Taip, Bernotiene fizinio lav. buvusi mokytoja, ją pamenu kaip visad rimtą, be šypsenos ir su pasitenkinimu rašančią žemus pažymius už kamuolio neįmetimą į krepšį ar darant kūlverstį kuris jaituo metu nepatiko. Ji buvo, mūsų mergaičių fizrukė , šalta , mums tuomet nemiela mokytoja. Biurokratas galbūt ir tinkamas pavadinimas

 17. Nesuprantu parašė:

  Tai kas ta Bernotienė ar mero patarėja ar merė nes gina mero instituciją?

 18. Uz parašė:

  Na rimkiene nieko blogo ir netinkamo jai nepasake.tik nemoka priimti pastabu ir zmoniu issakytu nuomoniu .gerai ir pagarba rimkienei,kad sako tai kaip yra be psimetinejimu savo kolegoms.taip turi buti su neizeidziant,profesionaliai ir taikliai.bet tai bepatinka padlaiziam

 19. Jonis parašė:

  O anukelio partijoj normaliu ar yra ?Ir kodel jie savo reputacija saugo o kitus aps….gali kur tik prieina ,nu nepatinka tau zmogus ir ka pasakyk jam i akis savo pretenzijas o ne is pasalų ko gero tiesa kai sako kaimieti pažinsite ne is meslinu kaliošų o is elgesio ,pats is kaimo taip kad normalus nesiputokit

 20. to... parašė:

  labiau juokingas fizrukės feiselis

 21. ... parašė:

  Lenda tikrasis Rimkienes veidelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto