Etikos sargų akiratyje – opozicijos lyderė

Lina Rimkienė ne pirmą kartą patenka į etikos sargų akiratį. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės Tarybos opozicijos lyderė, Antikorupcijos komisijos pirmininkė Lina Rimkienė į etikos sargų akiratį papuola ne pirmą kartą. Ir etikos komisijos sprendimai politikei ne visada palankūs. Praėjusiais metais ji buvo įpareigota atsiprašyti vicemerės Sigutės Bernotienės, šį kartą – Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Šiurio.

Praėjusiame Etikos komisijos posėdyje buvo paviešinti net keturi skundai, gauti dėl Tarybos narės L. Rimkienės elgesio. Balandžio mėnesį į komisiją kreipėsi Savivaldybės kultūros centro direktorius Raimundas Radavičius. Direktorių papiktino tai, kad Savivaldybės Tarybos opozicijos lyderė savo publikuotame straipsnyje nepagarbiai atsiliepė apie Kultūros centrą, čia organizuojamų koncertų, spektaklių repertuarą, atlikėjus, jį patį.

14 Atsakymų į “Etikos sargų akiratyje – opozicijos lyderė”

 1. tikriausiai parašė:

  riomerį baigus ir dar neakivaizdiniu būdu.i Cha cha cha

 2. lolui parašė:

  Nesutikčiau su Jūsų nuomone, kad Rimkienės metodai supanašėjo su D. Šideikienės. D. Šideikienė neveidmainiavo, ji nebandė gerintis Mažeikių valdžiai, nevaikštinėjo su jais po paranke, kaip tai, mano manymu, darė L. Rimkienė. D. Šideikienei visi buvo lygūs, ko, kiek girdėjau, nepasakysi apie Rimkienę, kuriai, sakoma, bendraujant yra labai svarbi žmogaus užimama padėtis visuomenėje, jo „piniginės storis“ ir etc. Sklando legendos, kad Rimkienė tol bendrauja su žmogumi, kol jis yra jai naudingas. O D. Šideikienei, kiek pamenu, buvo vienodai, ar tu ponas, ar ne, prisidirbai-atsakyk.

 3. Reziume parašė:

  Teks, ponia rimkiene, rasti kitą miestą ar miestelį, nes atsibodo naglas tavo melas, neturi darbo ir neturėsi.
  Todėl turi daug laiko atsakinėti į komentarus ir teisinti save. Stovi prie SWedbanko iškaba su tavo pavarde, kad esi teisininke. Kas tave pažįsta, tai sukelia juoką.
  Palyginus tave, buvusi Tarybos narė D. Šiudeikienė nenusirisdavo iki tokio žemo lygio.

 4. Manau, kad parašė:

  p. Rimkienė privalo atsiprašyti visų Mažeikių rajono gyventojų (rinkėjų), nes vykstant Seimo rinkimų 2-ajam turui ji savo politinėje reklamoje įžūliai bandė suklaidinti Mažeikių r. rinkėjus, teigdama, jog 2-ąjame ture jos kandidatūrą palaiko Skvernelis (esamas premjeras), Šimašius (Vilniaus meras) ir kiti veikėjai iš dabartinių valdančiųjų. Šiaip už klaidinančią ir/ar melagingą reklamą LR teisės aktuose yra numatyta atsakomybė, bet p. Rimkienė taip norėjo į Seimą, kad spjovė ant įstatymų, nors danai mėgsta pabrėžti, kad ji yra profesionali teisininkė.

 5. ... parašė:

  oho kaip suzverejo tie, kuriuos rimkiene uzkabino.

 6. Šiaip parašė:

  šiaip jau į Mažeikius medienos perdirbimo pramonės verslininkus pasižvalgyti pakvietė seimo narys K. Bartkevičius. Jis ir su savivaldybės valdžia juos supažindino. Tačiau komunistų propagandistai pasičiupo idėją, įmantriai pavadino klasteriu, iš oro nukabino darbo vietų skaičių ir nustūmę į šoną inteligentiškąjį seimo narį, prieš rinkimus pateikė kaip savo tortą. Na, ir kas, kad jis visas iš oro, svarbiausia rinkimus laimėti. Mūsų žmonės patiklūs, trumpos atminties, jiems ranką paspaudžia, jie ir tiki, kad tokių ciniškų veiksmų socdemai negali daryti. Visi kiti gali, bet socdemai negali. O šie naujus tortus iš oro gamina.

 7. Algis parašė:

  Nesu Rimkienės gerbėjas ir nežinau, ar ji turi kokių nors idėjų. Apie mero idėjas girdėjau: klasteris, sporto arena, dabar pramonės parkas. Tačiau tos idėjos tik kaip opiumas rinkėjų smegenims apdoroti ar išpūstam patarėjų aparatui pateisinti. Šleikštu žiūrėti į tų kretulių kompaniją. Kas paneigs, kad jie visi sėdi ten tik tam, kad sunaikintų šitą miestą.

 8. Klausimelis parašė:

  Kodel aiskia persvara pralaimejusi seimo nariui KBartkeviciui L Rimkiene suzverejo? Pasipyle purvo srautas ant seimo nario,mero,jo pavaduotoju,Is kur Mazeikiuose atsirado tokia skaidri,klaidu nedaranti sventuole,Ar nereiketu jos smeiziamiems rajono vadovams pasidometi jos praeitimi,?

 9. Dovilei parašė:

  Manyčiau, kad viskas yra kiek kitaip. Ši moteris neturi jokių idėjų ir populiarumo siekia šmeiždama kitus. Jau nekalbu apie elementariausios kultūros stoką, kurios nepridengsi jokiais diplomais.

 10. Dovile parašė:

  Toks jausmas,kad kaskam trukdo ji,tai vis linciuoja…matyt kaskam reikia jos vietos

 11. lolas parašė:

  Man kažkaip nuo to momento kai L. Rimkienė nepateko į seimą, jos metodai politikoje tapo labai panašūs į kažkada naudotus D. Šideikienės :)

 12. shiusha parašė:

  bijoti kritikos, tai didelis silpnumo pozymis. apginkime laisva zodi ir laisva nuomone.

 13. Brolis parašė:

  Laba diena , o kaip reikia žiūrėti į vietinės reikšmės politikus kurie galvoja , kad gali daryti kas jiems gražu arba nieko visai nedaryti o tik nešioti pyragėlius po valdiškas ir jiems pavaldžias įstaigas , o visas Miestas turi Jiems ploti arba apsimesti jog nemato , kad karalius nuogas . P.S. paskaitykite kokias žodžiai Žemaitaitis šiandien svaidėsi Seime ir nusiraminsite

 14. Akivaizdu parašė:

  gerai pažiūrėkite į opozicijos lyderes veido išraišką nuotraukoje. Jis tiesiog dvelkia panieka ir neapykanta visiems ją supantiems žmonėms, nebūtina būti fizionomistu, kad tai jaustum tiesiog fiziškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto