Europoje mažeikiškiai startavo sėkmingai

Mažeikiškių delegacijos nuotaika gera – iškovoti europinio turnyro apdovanojimai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai karatistai dalyvavo Europos čempionate ir taurės varžybose Latvijoje, iš kur grįžo su apdovanojimais.

Pasidabino trimis apdovanojimais

Lietuvos šotokan karatė ir Lietuvos karatė asociacijos sportininkai, kultivuojantys šotokan karatė stilių, dalyvavo Daugpilyje vykusiame penktajame SKDUN organizacijos Europos šotokan karatė čempionate ir karatė mokinių Kohai taurės varžybose. Lietuvos rinktinės garbę gynė ir dvylika Mažeikių karatė klubų „Danas“ ir „Žemaitis“ sportininkų.
Europos čempionate net tris medalius jaunimo grupėje pelnė viena geriausių mūsų miesto karatisčių Gabrielė Marozaitė – „Dano“ klubo trenerio Artūro Geriko auklėtinė kata rungtyje užėmė antrąją vietą, kumitė rungtyje buvo trečia tiek asmeninėje įskaitoje, tiek komandinėje mix rungtyje. Kartu su ja trečiąją vietą šioje komandoje užėmė „Žemaičio“ atstovas Kornelijus Mažonas. Jaunučių grupėje (14–15 metų) kumitė rungtyje savo svorio kategorijoje „Dano“ atstovas Mantas Lobanovas pasidabino sidabru.
„Gabrielė patvirtino savo aukštą meistriškumą, gaila tik, kad nepavyko iškovoti nugalėtojo titulo – labai jau aukštas pirmenybių lygis, o ji dar nespėjo atsigauti po traumos. Tuo tarpu Mantas lemiamoje kovoje dėl čempiono vardo susikovė su baltarusiu, lygioje kovoje buvo skirtas pratęsimas ir tik vienas teisėjo sprendimas lėmė varžovo pergalę“, – sakė vienas iš mažeikiškių trenerių Rolandas Volkovas.

Jaunieji pelnė tris medalius

Karatė mokinių Kohai taurės turnyre varžosi sportininkai, kurie tik pradeda savo sportinį kelią ir lanko treniruotes iki trejų metų. Pasak R. Volkovo, su šiais karatistais dažniausiai ir siejamos mažeikiškių viltys, nes profesionalai ugdomi ne vienerius metus, o mažeikiškiai, baigę mokyklas, išvažiuoja į kitus miestus ir tobulina meistriškumą ten.
Kohai taurės varžybose „Žemaičio“ klubo atstovai pelnė net tris medalius – 12–13 metų amžiaus sportininkų kumitė rungtyje Ignas Žvikas tapo nugalėtoju, toje pat amžiaus grupėje kata rungtyje Eglė Damulytė užėmė antrąją vietą, o 10–11 metų amžiaus grupėje kata rungtyje Algimantas Uščinas pasidabino bronzos apdovanojimu.
Jau šį savaitgalį mažeikiškių laukia keli turnyrai – šeštadienį Šiauliuose vyks Lietuvos karatė asociacijos turnyras, o sekmadienį keturi mūsų miesto atstovai vyks į Latvijos karatė čempionatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto