Europos čempionate dalyvavo ir Mažeikių atstovė

Karatė klubo „Danas“ atstovė Gabrielė Marozaitė (kairėje). Nuotr. iš organizatorių archyvo

Iš Europos karatė čempionato Lietuvos sportininkai grįžo pelnę dvi devintas vietas. Iš septynių šalies garbę šiose pirmenybėse gynusių karatekų – du mūsų mieste išugdyti sportininkai.
Europos karatė čempionatas, kuriame varžėsi 509 sportininkai iš 47 šalių, vyko Kroatijoje, jame savo jėgas išbandė ir septyni Lietuvos olimpinės karatė rinktinės nariai.
Mūsų miesto karatė klubo „Danas“ atstovė Gabrielė Marozaitė rungtyniavo svorio kategorijoje iki 55 kilogramų, kur varžėsi 35 dalyvės. Burtai lėmė itin stiprias varžoves – pirmajame etape mažeikiškė rezultatu 0:4 nusileido būsimai žemyno vicečempionei vokietei, o paguodos turnyre 1:4 pralaimėta 2018 metų pasaulio čempionei iš Liuksemburgo.
„Pirmą kartą susitikau su pasaulio olimpinio karatė elitui priklausančiomis sportininkėmis, tokia patirtis yra neįkainojama ir suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Varžovės buvo įveikiamos, tačiau jos pasinaudoja menkiausiomis klaidomis ir pasiekia įspūdingų rezultatų.
Čempionato metu peršalau, todėl negalėjau rungtis visa jėga, o po vaizdo įrašo peržiūros su treneriu pamatėme, kad per mažai atakavau, leidau varžovėms laikyti iniciatyvą savo rankose“, – kalbėjo devintąją vietą čempionate iškovojusi G. Marozaitė.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto