Europos čempionatuose dalyvavo du mažeikiškiai

Dviejose Balkanų šalyse vyko šešiolikmečių merginų ir vaikinų Europos krepšinio čempionato, kuriuose Lietuvos rinktinei atstovavo mūsų mieste išugdyti krepšininkai Danielė Paunksnytė ir Dominykas Daubaris, kovos.

});

Rinktinėms sekėsi skirtingai

Danielė Paunksnytė (Nr.1) – rezultatyviausia Lietuvos šešiolikmečių rinktinės žaidėja Europos čempionate. Nuotr. iš fiba.basketball tinklalapio

Europos šešiolikmečių vaikinų krepšinio čempionatas vyko Skopjėje (Makedonija). Lietuviai krepšininkai vieną po kitos pergales skynė iki pusfinalio etapo – jie įveikė Prancūzijos, Belgijos, Makedonijos rinktines, atkrintamosiose varžybose nugalėjo turkus ir serbus.

Pusfinalyje lietuvaičiai pralaimėjo Ispanijos rinktinei, o kovoje dėl bronzos apdovanojimų nusileido prancūzams. D. Daubaris per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 7 taškus, atkovodavo po 4,7 kamuolio.

Podgoricoje (Juodkalnija) vykusiame merginų B diviziono čempionato pogrupyje lietuvės įveikė austres, slovakes, rumunes ir šveicares, tačiau lemiamoje kovoje dėl patekimo į ketvertuką nusileido švedėms. Dvikovoje dėl penktų–aštuntų vietų jos pralaimėjo islandėms ir įveikė...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto