Europos ir pasaulio čempionatuose mažeikiškiai pasirodė sėkmingai

Mindaugas Tarasaitis. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškiai jėgos sporto mylėtojai pastarosiomis dienomis vyko į aukščiausių sportinių varžybų forumus – Europos ir pasaulio čempionatus, kur garsino ne tik Mažeikių, bet ir Lietuvos vardą. Jų pasirodymas buvo sėkmingas – Mindaugas Tarasaitis tapo Europos rankų lenkimo čempionu, o veteranų štangos spaudimo pirmenybėse Antanas Micius liko ketvirtas.

Lietuvos rankų lenkimo rinktinė, kurios sudėtyje buvo dvidešimt sportininkų, iš Europos rankų lenkimo čempionato Katovicuose grįžo su trofėjais. Šiose varžybose, kur varžėsi jauniai, jaunimas, suaugusieji ir veteranai, mūsų šalies atletai iškovojo keturis aukso, vieną sidabro ir du bronzos apdovanojimus. Europos čempionu tapo mūsų mieste sportinį kelią pradėjęs ir mūsų miestui atstovaujantis M. Tarasaitis, šiuo metu dirbantis Danijoje.
Mažeikiškis varžėsi suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 70 kilogramų, konkurencija šioje kategorijoje buvo didžiulė – lenkiant kaire ranka varžėsi 22 atletai, dešine – 25 sportininkai.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.