Europos Parlamento narius rinko vos ketvirtadalis mažeikiškių

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės archyvo

Suskaičiavus sekmadienį įvykusių rinkimų į Europos Parlamentą rezultatus, paaiškėjo, kad vienuolika mandatų pasidalijo aštuonios politinės partijos.
Mažeikiškiai šiuose rinkimuose dalyvavo ne itin aktyviai, o dauguma dalyvavusiųjų savo balsus atidavė Lietuvos socialdemokratų partijai.

});

Mažeikiškiai eiti į rinkimus nesivargino

Teisę balsuoti birželio 9 d. vykusiuose Europos Parlamento rinkimuose turėjo beveik 43 tūkst. Mažeikių rajono gyventojų.
Praėjusią savaitę tris dienas vykusiame balsavime iš anksto, balsavime specialiuosiuose punktuose ir namuose savo valią išreiškė kiek daugiau nei 10 tūkst. rajono gyventojų, 196 balsavimo biuleteniai buvo paskelbti negaliojančiais. Kitaip tariant, rinkėjų aktyvumas Mažeikių rajone siekė 23,54 proc. ir buvo mažesnis nei kaimyniniuose Skuodo, Plungės, Telšių, Akmenės rajonuose.

Tarp didžiųjų miesto apylinkių aktyviausiai balsavo Senamiesčio, M. Račkausko, Naftininkų apylinkėms priskirti rinkėjai. Tarp kaimiškųjų apylinkių aktyviausi buvo Dagių, Leckavos, Auksūdžio rinkėjai.
VRK skelbiamais išankstiniais duomenimis,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto