Europos piliečio apdovanojimas – ir Mažeikių TAU

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) vadovė Ona Venslovienė ir dar dešimt jos kolegų iš Lietuvos dalyvavo Europos Parlamente vykusioje Europos piliečio apdovanojimų įteikimo ceremonijoje.
Šiuo garbingu vardu apdovanota Lietuvos nacionalinė TAU asociacija.
Mažeikiškė įsitikinusi, kad Europos Piliečio vardo nusipelnė visi 300 Mažeikių TAU studentų.

Susipažino su Parlamento darbu

Prestižinis Europos piliečio apdovanojimas įsteigtas 2008 metais. Šiemet jis paskirtas 50-čiai laureatų iš 26 valstybių narių.
Šiuo apdovanojimu siekiama pagerbti piliečius, grupes, asociacijas, reikšmingai prisidėjusias prie europinių idėjų ir vertybių įgyvendinimo švietimo, mokymo, kultūros, meno srityse. Pretendentus šiam apdovanojimui turi teisę siūlyti kiekvienas europarlamentaras.
Lietuvos nacionalinę TAU asociaciją apdovanojimui pasiūlė europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė – ji ir pakvietė TAU atstovų delegaciją dalyvauti Briuselyje vykusioje ceremonijoje.
Iš Lietuvoje šiuo metu veikiančių per 40 TAU į apdovanojimų ceremoniją Europos Parlamente buvo pakviesti Vilniaus Medardo Čoboto, Alytaus, Druskininkų, Klaipėdos, Mažeikių, Rietavo, Telšių, Utenos, Visagino TAU vadovai, Kauno ir Prienų TAU atstovai – jie visi turėjo išskirtinę galimybę paviešėti Europos Parlamente, susipažinti su jo darbu.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto