„Feniksas“ nusitaikė į aukštesnę lygą

„Fenikso“ komanda ir jos vadovas Kazimieras Ramanauskas (centre).
Nuotr. iš komandos archyvo

Artėja prie pabaigos kovos Lietuvos stalo teniso lygose. Antroje lygoje startavę „Fenikso“ klubo stalo tenisininkai pasirengę pakilti į pirmąją.

});

„Fenikso“ klubo komanda: Gintaras Vėbra, Šarūnas Gulbinas, Valdas Vabolis ir Zigmas Skaringa – puikiai pasirodė antroje lygoje. Joje rungtyniauja 48 komandos, kurios buvo suskirstytos į keturis pogrupius. C pogrupyje Mažeikių klubo atstovai iškovojo 10 pergalių ir patyrė vienintelį pralaimėjimą bei užėmė antrą vietą.

Kartu su juos įveikusiu Joniškio „Šiaurės vartus“ mažeikiškiai pateko į stipriausių lygos komandų aštuntuką. Balandžio 29 d. Prienuose šios komandos kovos dėl keturių kelialapių į pirmąją lygą.

Komandos vadovas Kazimieras Ramanauskas „Santarvei“ pasakojo: „Klubas susikūrė prieš vienuolika metų. Pradėjome rungtyniauti žemiausioje – penktoje – lygoje ir pakilome iki antros. Komandos sudėtis nuolat keitėsi, tačiau dabartinės komandos sportininkai...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto