Festivalį „Sutrepsėkim“ ir „Trepsių“ sveikino draugai

„Trepsiaus“ ketvirtokai festivalyje sušoko smagias „Vakaruškas“. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Senamiesčio pagrindinėje mokykloje rengiamas šokių festivalis „Sutrepsėkim“ pažymi penkerių metų sukaktį. Tokia pat proga draugai sveikino ir mažuosius šokėjus iš šokių kolektyvo „Trepsius“.
Šiemet į jubiliejinį festivalį sugužėjo apie 300 šokėjėlių iš visos Žemaitijos.

Atvyko daug svečių

Festivalio iniciatorė ir organizatorė Senamiesčio pagrindinės mokyklos šokių mokytoja Vita Sedalienė pasakojo, kad šiuo pagrindinių klasių mokiniams skirtu festivaliu stengiamasi puoselėti savą, lietuvišką, tautinį šokį.
Pasidžiaugti festivalio jubiliejumi ir jo pasveikinti atvyko Choreografijos mokyklos tautinių šokių ansamblis „Kauškutis“, iš Moksleivių namų – „Ritmas“ ir „Saulė“, Kalnėnų pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Fantazija“, Gabijos gimnazijos šiuolaikinį šokį propaguojanti „Džesi“, Skuodo meno mokyklos kolektyvas ir Žemaičių Kalvarijos meno mokyklos šokėjai.
„Smagu, kad mūsų  festivalio nepamiršo tiek daug jo draugų ir atsiranda tiek vaikų, norinčių po pamokų laiką leisti mokantis šokti, sužinoti kuo daugiau šokio paslapčių“, – džiaugėsi V. Sedalienė.

„Trepsių“ lanko vaikai nuo pirmos iki dešimtos klasės – iš viso apie 100 vaikų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Gyvuoja kartu su festivaliu

Nuo festivalio „Sutrepsėkim“ neatsiejamas ir V. Sedalienės suburtas, taip pat penktąjį gimtadienį švenčiantis Senamiesčio pagrindinės mokyklos šokių kolektyvas „Trepsius“.
Mažieji „trepsiukai“ jau ne kartą dalyvavo įvairiuose konkursuose, rajoninėse ir regioninėse šventėse, gali didžiuotis gausybe prizų ir apdovanojimų.
Kolektyvas turi net savo „krikštatėvius“ – Senamiesčio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoją ugdymui Virginijų Laureckį ir Choreografijos mokyklos šokių mokytoją Olgą Gross, kurie nuo pat pirmųjų kolektyvo dienų jais rūpinasi: padeda ruoštis pasirodymams, šefuoja išvykų metu.
„Trepsiaus“ bendraamžis, mažuosius Žemaitijos šokėjėlius suburiantis festivalis „ Sutrepsėkim“ jau tampa tradicinis: tai puiki proga ne tik pasigėrėti svečių pasirodymais, bet ir parodyti save, susirasti draugų, todėl atsisveikindami šokėjai vieni kitiems linkėjo: „Iki greito susitikimo“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto