Festivalis „Baltic voice 2015“ tikisi palaikymo

„Baltic voice 2014“ Grand prix laimėjo Alika Milova iš Estijos. Vaidoto Balzerio nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras su savo partneriais liepos 1–5 d. jau trečią kartą Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje organizuoja tarptautinį vaikų ir jaunimo festivalį – konkursą „Baltic Voice“ 2015, kuriame dalyvauja ir dainininkai iš Mažeikių.

Atlikėjai iš daugelio šalių

Festivalio – konkurso organizatoriai prašo mažeikiškių ir kitų gerų žmonių pagalbos balsuojant už šį festivalį internetiniame tinklalapyje www.geridarbai.lt – jei balsavimą pasisektų laimėti, konkursui  būtų skirta papildomų lėšų, kurios labai reikalingos norint, kad čia susirinkę jaunieji dainininkai iš viso pasaulio pasisemtų kuo daugiau patirties, susipažintų su mūsų šalimi, pageidautų čia atvažiuoti dar ne kartą.
Festivalio – konkurso „Baltic voice“ direktorius Augustas Petkus pasakojo, kad jau kitą savaitę prasidėsiantis jų organizuojamas renginys ir šiais metais susilaukė didelio susidomėjimo: čia vėl suvažiuos jaunoji karta ne tik iš Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio šalių: Suomijos, JAV, Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Armėnijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos, Azerbaidžano, Vokietijos, Maltos, Ukrainos, Gruzijos, – iš viso apie 250 dalyvių, kurių amžius nuo 6 iki 22 metų.

Menas be sienų

Festivaliu – konkursu „Baltic voice“ siekiama sukviesti vaikus ir jaunimą iš visų šalių, suteikti jiems galimybę pasidalyti pasiekimais, parodyti savo talentą scenoje, susipažinti su įvairių tautų muzikine kultūra ir įrodyti, kad menas – tai jėga, kuri jungia tautas, peržengdama visas sienas. Laisvalaikiu renginio dalyviai galės atrasti nuostabius Neringos krašto pajūrio gamtos kampelius, kurie Europoje jau seniai žinomi.
„Mūsų renginio finansavimas nėra itin didelis, tad, norėdami jaustis laisviau, sudaryti festivalio dalyviams puikias sąlygas Lietuvoje, tobulinti konkurso organizaciją, ieškome visų galimų finansavimo šaltinių. Vienas jų yra ir interneto tinklalapis www.geridarbai.lt, kurį atsivertus tereikia tik balsuoti už mūsų renginį. Būsime labai dėkingi, jei paraginsite tai padaryti ir savo draugus“, – mažeikiškių ir kitų juos palaikančių žmonių aktyvumo viliasi A. Petkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*