Festivalis „Būk matomas“ kviečia mažeikiškius aukoti

Festivalio „Būk matomas 2016“ organizatorė Inga Diržininkienė tikisi, kad mažeikiškiai bus dosnūs ir aukodami „Jievaro“ pagrindinei mokyklai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį Savivaldybės kultūros centre įvyks tradicinis IX Mažeikių rajono dainų, muzikos ir šokių festivalis „Būk matomas“. Jo organizatoriai daugelį metų užsiima labdaringa veikla – šiemet renkamos lėšos specialiojo ugdymo įstaigai – „Jievaro“ pagrindinei mokyklai. Jai bus padovanota kanceliarinių prekių.
Organizatoriai tikisi, kad prie labdaros mokyklai prisijungs ir miesto visuomenė.

Užsiima labdara

Festivalio „Būk matomas“ organizatorė – viešosios įstaigos „Šokio banga“ vadovė Inga Diržininkienė informavo, kad dalyvauti šiame koncerte norą pareiškė per 500 vaikų – apie 40 dainuojančių, šokančių kolektyvų.
Vienas iš šio festivalio tikslų yra suteikti festivalio dalyviams, jų pedagogams ir tėveliams galimybę tiesiogiai dalyvauti filantropinėje akcijoje. Ankstesnių festivalių metu surinktos lėšos ir daiktai buvo skiriami nepasiturintiems, negalią turintiems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, Nakvynės, Vaikų našlaičių ir senelių globos namų gyventojams.
„Šiemet norime padėti „Jievaro“ pagrindinės mokyklos auklėtiniams. Tuo pačiu šis festivalis suburia visus mūsų rajono gyventojus, kurie puoselėja norą dainuoti, groti, šokti, į gražią šventę ir leidžia pasidžiaugti savais talentais“, – kalbėjo I. Diržininkienė.
Festivalio „Būk matomas“ koncertas įvyks penktadienį 17 valandą Kultūros centro didžiojoje salėje.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*