Festivalyje kamuolį gainiojo mergaitės

Azarto ir judėjimo festivalio dalyvėms netrūko. Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Futbolo klubas „Atmosfera“ pirmą kartą „atsigręžė“ į mergaites – trečiadienį Mažeikių miesto centriniame stadione surengtas pirmasis pradinių klasių mergaičių futbolo festivalis, kuriame dalyvavo 40 moksleivių iš „Ventos“ progimnazijos, „Vyturio“, Kazimiero Jagmino ir „Žiburėlio“ pradinių mokyklų.

Ant dirbtinės stadiono vejos festivalio dalyvėms buvo įrengtos 6 užduočių stotelės, kurios visos buvo susijusios su futbolo elementais: mergaitės varžėsi estafetėse, mokėsi futbolo pradmenų ir išbandė šią sporto šaką. Visose estafetėse mergaitėms padėjo ir patarimus teikė FK „Atmosfera“ 2005–2009 metų gimimo komandos merginos.

„Pasibaigus festivaliui visos mergaitės buvo apdovanotos medaliais, Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtais prizais ir pavaišintos ledais, kuriuos parūpino „Unilever Lietuva ledų gamyba“. Kiekvienai festivalyje dalyvavusiai mokyklai padovanojome po futbolo kamuolį. Renginiu nenusivylėme ir tikimės, kad šis festivalis taps tradicinis ir kitais metais sulauksime gausiau dalyvių“, – sakė asociacijos FK „Atmosfera“ administratorius Giedrius Budginas.

Be jau turimos vienos bendros mergaičių futbolo komandos, FK „Atmosfera“ kviečia įvairaus amžiaus mergaites lankyti futbolo treniruotes ir burtis į komandas, kurios atstovautų miestui šalies pirmenybėse: 2005–2011 m. gim. mergaitės gali registruotis į treniruotes pas trenerį Algirdą Miką telefonu 8 610 34 266, 2012 m. gim. ir jaunesnės mergaitės – pas trenerį Andrių Paleičiką telefonu 8 621 11 501.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto