Finale – šeimininkų dvikova

Po apdovanojimų – bendra turnyro nugalėtojų ir prizininkų nuotrauka: (iš kairės) „Atmosfera-1“, „Atmosfera-2“ ir trečią vietą užėmusi Kretingos ekipa. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiuose vyko pačių jauniausių – septynmečių futbolininkų turnyras „Atmosferos snaigės“. Jame dalyvavo šešios komandos iš Telšių, Plungės, Kretingos ir Šiaulių ir dvi – šeimininkų.

Pogrupiuose jaunieji mažeikiškiai užėmė pirmąsias vietas, tad jiems teko susitikti finalinėje dvikovoje dėl turnyro nugalėtojų taurės.
Kova buvo itin atkakli – įprastas rungtynių laikas baigėsi kovingomis lygiosiomis 3:3, o baudinių serijoje taiklesni buvo „Atmosferos“ antrosios komandos žaidėjai.
Prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: pirmojoje ekipoje juo tapo Trojus Lukošius, antrojoje – Ernestas Aganin. Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas nugalėtojų vartininkas Eimantas Jucius.
„Šios amžiaus grupės vaikai, kuriuos rinkau dar iš įvairių miesto darželių, treniruotes lanko gerus metus. Dvi ekipas į turnyrą išstačiau dėl to, kad vaikų šiuo metu turiu dvidešimt keturis, norisi leisti visiems pajusti futbolo žavesį. Dabar abi ekipos ruošiasi vykti į turnyrą Latvijoje“, – sakė mažeikiškių treneris Antanas Bulošas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto