„FK Atmosfera“ aštuonmečiai papildė prizų kolekciją

Aštuonmečiai mažeikiškiai turnyre nepralaimėjo nė vienerių rungtynių ir iškovojo nugalėtojų taurę. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Mažeikių sporto mokykla suorganizavo bendrą pačių jauniausių – aštuonmečių ir devynmečių futbolininkų turnyrą, kuriame varžėsi aštuonios komandos.
Aštuonmečiai „FK Atmosfera“ futbolininkai buvo stipriausi.

Jaunieji žaidėjai varžėsi po vieną kėlinuką, kuris truko dvidešimt minučių.
Mūsų miesto „FK Atmosferos“ aštuonmečiai futbolininkai buvo „nesvetingi“ – Antano Bulošo treniruojami auklėtiniai pogrupyje rezultatu 3:0 privertė pasiduoti bendraamžius iš Tauragės sporto mokyklos, rezultatu 1:0 palaužė Klaipėdos „Verdenės“ pirmąją komandą ir sužaidė lygiosiomis su Klaipėdos „FM Baltai“ antrąja ekipa bei prasibrovė į pusfinalį.
Pusfinalyje ir finale mažeikiškiams neprilygo metais vyresni varžovai – Tauragės futbolininkai įveikti rezultatu 3:1, o Plungės vaikų futbolo klubo „Žiogeliai“ sportininkai – 2:0.
Abu įvarčius finale mažeikiškiams pelnė Arnas Andrijauskas, geriausiu komandos žaidėju turnyre pripažintas Mangirdas Stasys.
„Džiugu, kad žaidėjai jau pratinasi prie vyresnių amžiumi varžovų žaidimo ir siekia tik pergalių. Rungtynių šiuo metu mano auklėtiniams tikrai netrūksta – jie jau varžosi metais vyresnių sportininkų šalies čempionato varžybose ir, galiu pasakyti, gana sėkmingai – tik išvykoje rezultatu 3:4 pralaimėję uostamiesčio atstovams, jie savo pogrupyje jau iškovojo keturias pergales ir sužaidė vienerias rungtynes lygiosiomis. Tačiau dar laukia ilgas pirmenybių maratonas – vyks keturių ratų varžybos, pirmenybės baigsis tik kitų metų pavasarį“, – apie nugalėtojus kalbėjo jų treneris A. Bulošas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto