„FK Atmosfera“ baigė sezoną

Sekmadienio rungtynėmis prieš Vilniaus BFA ekipą neįprastą Lietuvos futbolo pirmos lygos sezoną baigė „FK Atmosfera“.

Paskutinės sezono rungtynės, vykusios namuose, mažeikiškiams prasidėjo nesėkme – trečiąją ir devintąją minutėmis vilniečiai pelnė po įvartį. Po to mūsų ekipa kiek atsitiesė ir 19-ąją minutę taikliu smūgiu rezultatą sušvelnino Algimantas Bačanskis. Tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje vilniečiai pelnė ir trečiąjį įvartį.
Antrojo kėlinio pradžioje buvo parodyta antra geltona kortelė ir svečių liko dešimt, tačiau tuo mūsų ekipa sugebėjo pasinaudoti tik per teisėjo pridėtą laiką – tuomet antrąjį įvartį pelnė A. Bačanskis. Paskutinėse sezono rungtynėse pralaimėta rezultatu 2:3.
Šis pralaimėjimas lėmė, kad mūsų ekipa galutinėje pirmenybių įskaitoje nukrito į dvyliktą vietą, aukščiau praleidusi Kauno „Žalgirį B“. Mažeikiškiai ir antrą sezoną išliko pirmojoje lygoje, aplenkusi Vilniaus BFA ir „Riterius B“.
Per aštuoniolika rungtynių „FK Atmosfera“ iškovojo keturias pergales, trejas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir patyrė vienuolika pralaimėjimų. Mažeikiškiai per sezoną įmušė 20, praleido 38 įvarčius.

One Reply to “„FK Atmosfera“ baigė sezoną”

1. Robertas parašė:

Ne kažką geriau nei pernai. Tik pernai buvo skaudesnių pralaimėjimų. Kažkaip reikėtų vienytis bendram futbolo lygiui mieste pakelti. Dabar jaučiasi daug priešpriešos tarp salininkų ir lauko.