FK „Atmosfera“ įveikė pirmą taurės etapą

Trečiadienio vakarą Vilniuje FK „Atmosfera“ futbolininkai stojo į kovą dėl Lietuvos futbolo federacijos taurės ir įveikė pirmąjį etapą.

Šių metų LFF taurės turnyre iš viso dalyvauja 48 komandos, pirmame etape žaidė 32 iš jų. Tiesiai į antrąjį etapą pateko visi dešimt „Optibet“ A lygos klubų bei šešios komandos, burtų traukimo metu toliau žengusios be kovos.

Mažeikiškiams pirmajame etape burtai lėmė sostinės FK „Futboliukas“ ekipą.

Jau pirmame kėlinyje mažeikiškiai žaidė rezultatyviai – po Roko Lazdinausko, Arno Andriejausko bei Oleksandro Miščenkos taiklių smūgių bei vilniečių į savo vartus įmušto įvarčio FK „Atmosfera“ į pertrauką išėjo esant rezultatui 4:0.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – iniciatyvą išlaikė mūsų komanda, jai po įvartį šiose rungtynėse dar pelnė A. Andriejauskas, Adrijus Kontenis, Denisas Stankus bei Petar Roganovič, vilniečiai garbės įvartį įmušė 78-ąją rungtynių minutę.

Įtikinama mažeikiškių pergalė rezultatu 8:1 atvėrė jiems kelią į antrą etapą. Dėl taurės dabar kovos 32 klubai. Kas bus mūsų ekipos varžovai, paaiškės po burtų traukimo.

Šeštadienį Mažeikių centriniame stadione FK „Atmosfera“ laukia Lietuvos futbolo federacijos antros lygos čempionato rungtynės su trečioje vietoje žengiančia ir patirties turinčių futbolininkų surinkusia Joniškio „Saned“.