FK „Atmosfera“ kopia aukštyn

Po trečios pergalės iš eilės FK „Atmosfera“ kopia į Lietuvos futbolo federacijos antros lygos turnyrinės lentelės viršų – dabar komanda užima trečią vietą.

Šeštadienį mažeikiškiai namuose priėmė Vilniaus FK „Žalgiris C“ ir jau dešimtą minutę išsiveržė į priekį – tolimu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Rokas Lazdinauskas. Paskutinę pirmo kėlinio minutę įvartį pelnė ir Arnas Andriejauskas, kuris pasiuntė atšokusį nuo varžovų vartininko kamuolį į vartus. Abiem komandos futbolininkams tai buvo treti įvarčiai šiame sezone.

Antro kėlinio viduryje Adrijus Kontenis galva pelnė trečią įvartį mūsų ekipai, o po dešimties minučių mūsų vartininkas Liutauras Juška atrėmė varžovų smūgiuotą vienuolikos metrų baudinį. FK „Atmosfera“ šventė pergalę 3:0. Tai trečia komandos pergalė iš eilės ir ketvirta šį sezoną.

Antradienį mūsų komandos laukia susitikimas namuose su Optibet A lygos komanda – Kauno rajono FC „Hegelmann“ – Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyre, o penktadienį ji vyks į Klaipėdą, kur antros lygos rungtynes žais su vietos FM vienuolike.