FK „Atmosfera“ – lygos nugalėtoja

Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Permainingas praėjęs savaitgalis buvo Mažeikių futbolo ekipoms: FK „Atmosfera“, likus vienam turui iki čempionato pabaigos, užsitikrino lygos nugalėtojos titulą, o „VIP“ salės futbolininkai išvykoje iškovojo ketvirtą tašką.

});

Titulą iškovojo anksčiau laiko

Priešpaskutines Lietuvos antros lygos futbolo čempionato rungtynes mažeikiškiai žaidė Telšiuose, kur egzaminavo vietos „Džiugo B“ komandą.

Viena iš pirmenybių autsaiderių rimtai nepasipriešino pirmenybių lyderei FK „Atmosfera“ – pirmame kėlinyje jų vartininką du kartus nuginklavo mūsų ekipos puolėjas Sebastian Vasquez, paskutinę rungtynių minutę jis pelnė ir savo trečią įvartį šiose rungtynėse, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį. Iš viso kolumbietis puolėjas per 13 žaistų rungtynių mūsų ekipai pelnė 15 įvarčių.

Iškovojusi pergalę rezultatu 3:0 ir sulaukusi sekmadienį palankaus ją persekiojančių ekipų rezultato, FK „Atmosfera“ užsitikrino lygos nugalėtojos vardą: jos sąskaitoje 68 taškai ir ji keturiais taškais lenkia artimiausią Gargždų „Bangos...