„FK Atmosfera“ patyrė apmaudų pralaimėjimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Apmaudų pralaimėjimą sekmadienio vakarą namuose patyrė viena iš Lietuvos antros futbolo lygos Vakarų zonos lyderių „FK Atmosfera“ – ji rezultatu 1:2 nusileido Naujosios Akmenės „Akmenės cementui“.

Jau rungtynių pradžioje mažeikiškiai prisidarė bėdų: trečią minutę į jų vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį svečiai realizavo. Šiek tiek vėliau dar viena mūsų futbolininkų klaida lėmė antrą įvartį į šeimininkų vartus.
Antrajame kėlinyje žaidimas vyko praktiškai į vienus vartus, mažeikiškiai spaudė akmeniškius, kūrė progas vieną po kitos, tačiau pavyko realizuoti tik vieną, kai kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Gintas Skrodenis.
Rungtynių pabaigoje per pridėtą teisėjo laiką į mažeikiškių vartus buvo skirtas dar vienas vienuolikos metrų baudinys, tačiau šį kartą jo realizuoti akmeniškiams nepavyko.
„Tokias rungtynes norisi kuo greičiau pamiršti: turime didžiulę iniciatyvą antrajame kėlinyje, progos seka viena po kitos, persvara didžiulė, varžovus ne kartą gelbsti vartų virpstas, tačiau pralaimime rungtynes. Apmaudu, kad pralaimėjome tik devintoje vietoje esančiai ekipai. Daugiau klysti nebegalime, jeigu norime kovoti dėl zonos apdovanojimų“, – sakė komandos treneris Antanas Bulošas.
Po šio pralaimėjimo mažeikiškiai nukrito į trečią turnyrinės lentelės vietą.
Šeštadienį „FK Atmosferos“ laukia išvyka į Biržus, kur jų varžove bus vietos „Širvėna“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*