„FK Atmosfera“ ruošiasi naujam sezonui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ruošdamasi kovo pabaigoje prasidėsiančiam didžiojo futbolo sezonui „FK Atmosfera“ sužaidė dvejas draugiškas rungtynes. Šiuo metu komandos vadovai stengiasi įvertinti peržiūrai pakviestus naujus komandos narius.

Draugiškose – pralaimėta

Praėjusią savaitę mažeikiškiai svečiavosi Telšiuose, kur susikovė su tarp stipriausiųjų A lygos ekipų debiutuosiančiu vietos „Džiugu“. Mūsų ekipa aikštės šeimininkų egzamino neišlaikė – pralaimėjo rezultatu 1:4. Įvartį mūsų ekipai pelnė peržiūroje esantis žaidėjas iš Japonijos A. Koike.
Šeštadienį mažeikiškiai svečiavosi Gargžduose, kur susitiko su taip pat pirmos lygos sezonui besirengiančia vietos „Bangos“ B komanda. Ir šį kartą pergalę 2:0 pelnė aikštės šeimininkai.
Iki čempionato pradžios „FK Atmosfera“ yra numačiusi susitikti su pirmoje lygoje žaisiančiomis Kretingos „Minijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandomis.

Ieško savo žaidimo

Tik praėjusios savaitės viduryje Mažeikių stadione pavyko nuvalyti didesnį aikštės plotą ir komanda galėjo visavertiškai treniruotis.
Komandos treneris Evaldas Razulis „Santarvei“ sakė: „Kol kas dar tik bandome ieškoti žaidimo gijų, o štai telšiškiai jau šį savaitgalį pradeda A lygos čempionatą ir yra geros sportinės formos. Nors lygis ir skiriasi, tačiau žaidimu esu patenkintas, žengiame į priekį, gal neramina tai, kad du įvarčius varžovai pasiekė iš standartinių padėčių. Šioje pasirengimo stadijoje mums svarbu ne rezultatas, o susikalbėjimas aikštėje, matymas, kas ką sugeba, ir pakviestų žaidėjų peržiūra.“
Kaip ir praėjusį sezoną, ekipai atstovaus Edvinas Jasaitis ir Gabrielius Domkus, peržiūroje yra dar keturi žaidėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto