FK „Atmosfera“ – tarp lyderių

Lietuvos futbolo federacijos antros lygos čempionate žaidžianti FK „Atmosfera“ savaitgalį Vilniuje iškovojo 14-ąją pergalę – įveikė vietos FK „Žalgiris C“.

Nuo rungtynių pradžios mūsų komanda spaudė jaunuosius žalgiriečius ir šeštą minutę pirmavo 2:0, po įvartį pelnė Shuto Asano ir Rokas Lazdinauskas. Mažeikiškiai tempo nemažino ir iki pertraukos dar du kartus nuginklavo varžovų vartininką – pasižymėjo Arnas Andriejauskas ir Gustas Sabaitis. Antrame kėlinyje mūsų komanda dominavo aikštėje, tačiau įvarčių daugiau nepasiekė ir iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

Mažeikiškiai po 21 rungtynių turi surinkę 47 taškus ir yra antroje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmoje vietoje esančių Kauno „Hegelmann B“ futbolininkų sąskaitoje – tiek pat taškų.

Šį šeštadienį FK „Atmosfera“ namuose susitiks su septintoje vietoje esančia Klaipėdos FM vienuolike, su šia komanda pirmajame rate sužaista lygiosiomis 1:1.