„FK Atmosfera“ – tarp lyderių

Tikru akmeniškiu siaubu tapo Antano Bulošo (mėlyna apranga) rezultatyvus žaidimas – į varžovo vartus jis pelnė tris įvarčius. Jono STARZDAUSKO nuotr.

Jau trečiąją pergalę šį sezoną iškovojo šalies antrojoje futbolo lygoje rungtyniaujanti futbolo klubo „Atmosfera“ komanda.


Veterano sąskaitoje – trys įvarčiai

Mažeikiškiai penktadienį pirmą kartą miesto centriniame stadione ant pagrindinės vejos susitiko su kaimyninio rajono SC-FK „Akmenė“ futbolininkais. Jaunieji mažeikiškiai sutriuškino varžovus net 6:0. Tris įvarčius mūsiškiams pelnė veteranas Antanas Bulošas, po vieną kartą akmeniškių vartininką nuginklavo Dominykas Andriekus, Gediminas Strikys ir Tomas Bružas. 
„Akmenė“ – mums gerai pažįstama, nebloga komanda. Nuo pat rungtynių pradžios drausmingai vykdėme trenerio parengtą žaidimo planą, manau, kad po trečiojo įvarčio varžovai psichologiškai palūžo ir beliko tik pergalingai baigti rungtynes.
Džiugina tai, kad pelnėme tiek įvarčių – būna, kad susikuri nemažai progų, tačiau kamuolys neina į vartus, ir viskas, po tokių rungtynių puolėjus apima baimė. O šįsyk sėkmingai išnaudojome sukurtas progas, smagu, kai pavyksta pasiekti pergalę“, – apie rungtynes pasakojo vienas iš dviejų mūsų ekipos veteranų Gintaras Juodeikis.


Įgyjamas pasitikėjimas 

Sužaidę penkerias rungtynes, kuriose iškovojo tris pergales, „FK Atmosfera“ futbolininkai pakilo į trečiąją vietą antrosios futbolo lygos Vakarų zonoje. 
„Tos pergalės gal būtų pasiektos ir anksčiau, jeigu prieš sezoną būtume sužaidę daugiau kontrolinių rungtynių. Manau, kad sulig kiekvienomis rungtynėmis auga jaunųjų futbolininkų pasitikėjimas savimi, jie apsipranta su žaidimu vyrų futbole, net, pasakyčiau, labiau pradeda įsiklausyti į mūsų su Antanu Bulošu pastabas aikštėje, daro išvadas“, – kalbėjo patyręs futbolininkas.
Anot G. Juodeikio, pergalės suteikia pasitikėjimo, smagu ir patiems tik karjerą pradėjusiems futbolininkams iš aikštės išeiti nenuleidus galvos.
Kitas zonos rungtynes mūsų komanda žais penktadienį Jurbarke, kur jų varžovė bus vietos „Vulkano“ ekipa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto