„FK Atmosfera“ tęsia kovą dėl medalių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dešimtąją pergalę Lietuvos futbolo federacijos antros lygos Vakarų zonos pirmenybėse šeštadienį iškovojo Mažeikių „FK Atmosferos“ ekipa – Biržuose mūsų komanda rezultatu 2:1 palaužė vietos „Širvėnos“ futbolininkus.

Varžovų įvartis nesugniuždė

Jau rungtynių pirmąją minutę mažeikiškis puolėjas iššoko vienas prieš vieną su varžovų vartininku, tačiau jo nuginkluoti nesugebėjo. Visą pirmą kėlinį, kaip ir rungtynėse, iniciatyvą savo rankose turėjo svečiai, tačiau pirmieji įvartį pelnė „Širvėnos“ futbolininkai – po mūsų atakos jie perėmė kamuolį ir iš dvidešimties metrų pasiuntė į mūsų vartus. Tačiau ilgai džiaugtis savo persvara jiems neteko – po mūsų ekipos žaidėjo azerbaidžianiečio Džamilo Chajyjevo taiklaus baudos smūgio rezultatas tapo lygus.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė: mažeikiškiai atakavo, aikštės šeimininkai tik gynėsi. Pergalingas įvartis krito 56-ąją rungtynių minutę, kai po skersuoto perdavimo prie kamuolio pirmasis suskubo ir į vartus jį nukreipė Dalius Keršis.